S&P 500 قطره به خرس خاک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر

سهام ایالات متحده کاهش یافت و به اندازه کافی سریع دوشنبه به توقف تجارت برای دومین بار در یک هفته پس از رئیس جمهور تهمت تلاش به آدرس coronavirus شیوع بیشتر دست پاچه بازارهای جهانی به جای از بین بردن آنها.

S&P 500 با سقوط 7 درصد در عرض چند دقیقه باز زنگ راه اندازی یک بورس نیویورک circuit-breaker که گذشته بود. ی روز دوشنبه است. افت قرار دادن شاخص به بازار خرس قلمرو آن متوقف تجارت در 2,549 فتح.05 امتیاز 24.8 درصد از 52 هفته بالا رسیده در ماه گذشته.

پس از تجارت برداشته شد و 15 دقیقه بعد از S&P 500 سقوط و حتی بیشتر — به اندازه 8.4 درصد به یک جدید روزانه کم از 2,508.93.

یک خرس در بازار است که به طور کلی به نام وقتی که سهام سقوط 20 درصد از اوج اخیر در طول یک دوره گسترده احساسات منفی. میانگین صنعتی داو جونز برای اولین بار بود شاخص به سقوط به قلمرو خرس در روز چهارشنبه به عنوان coronavirus نگرانی griped ملت — پایان 11 سال bull بازار داو طولانی ترین تا کنون.

در روز پنج شنبه آبی تراشه شاخص سقوط و حتی بیشتر — تا آنجا که 2,197.32 امتیاز و یا 9.3 درصد — سرمایه گذاران مضطرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب سخنرانی که درگیر برنامه به شدت محدود کردن سفر از قاره اروپا است.

بازار اصلی غذای آماده از مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه شب سخنرانی بود 30 روز ممنوعیت بسیار سفر از بیشتر از اروپا, که بیشتر مطرح شده چشم انداز رکود اقتصادی در سراسر جهان.

قتل عام است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که دولت ایالات متحده قرار می دهد رو به جلو بتن محرک های مالی بسته به بلانت اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس — چیزی که قابل ملاحظه ای غایب از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در بحران با توجه به کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

پنجشنبه فروش شد “بازار فریاد … که شما در حال رفتن برای دیدن وخامت اقتصادی چشم انداز و ما باید این طرح را دست نخورده تحویل داده و به عنوان یک اقدام اضطراری برای کوسن اقتصاد” Krosby گفت.

سفر سهام صنعت پس از آن در زمان ضرب و شتم. سهام در ایالات هواپیمایی به تازگی کاهش یافت 16.1 درصد در حالی که دلتا سهام به پایین 14 درصد سهام آمریکا شد خاموش 8.8 درصد و جنوب غربی سهام کاهش یافته 14.9 درصد است.

سهام در کروز اپراتور کارناوال بود را 17.2 درصد پس از شرکت خود را اعلام کرد شاهزاده Cruises ناوگان خواهد توقف عملیات برای 60 روز. و Wyndham و هیلتون هتل های زنجیره ای شاهد افت قیمت سهام خود را 10.3 و 9.8 درصد به ترتيب به عنوان 11:42 صبح

“ما محدود کردن ورود برای اتباع خارجی از اروپا و دارای پتانسیل برای ایجاد جهانی دیگر افسردگی دوباره حتی اگر آن را به دلایلی که به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“فعالیت های کسب و کار در حال رفتن به ضربه زدن به ترمز در سراسر جهان و بازارهای سهام در سراسر جهان در حال سقوط آزاد به عنوان گسترش این کشنده ویروس همه گیر پتانسیل آهسته اقتصاد جهانی به خزیدن.”

کارگران در همین حال باقی می ماند نگران چگونه هنوز هم در حال توسعه شیوع بیماری می تواند فشار آنها را از لحاظ اقتصادی و مغلوب ساختن پیشی جستن نشانی موفق به سرکوب کسانی که ترس گفت: Anthony منکر مدیر عامل پلت فرم تجاری Webull.

“وجود دارد فقط کمی دید به چه چیزی قراره اتفاق می افتد و یا چه می گذرد به رول در چند ماه آینده که من نمی بینم این فروش توقف هر زمان به زودی” منکر گفت.

قطره در وال استریت به دنبال تند بازار ضرر و زیان در اروپا که در آن مقامات صریحتر انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر پنج شنبه. لندن FTSE 100 index فرو برد تا آنجا که 9.6 درصد در حالی که در آلمان داخ شاهد از دست دادن به عنوان بزرگ به عنوان 10.8 درصد و پاریس CAC 40 سقوط تا آنجا که 11.3 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>