SpaceX خدمه اژدها با موفقیت اسکله در ایستگاه فضایی بین المللی

دو فضانورد ناسا که لعنتی به مدار بر روی یک موشک SpaceX با موفقیت لنگر انداخت یکشنبه در ایستگاه فضایی بین المللی — فقط 19 ساعت پس از مصرف کردن در سفر تاریخی با ایلان شرکت.

فضای جانبازان داگ هرلی و باب Behnken داد شست تا پس از این با نام تجاری جدید اژدها کپسول به صورت خودکار لنگر انداخت با کمک های مورد نیاز در 10:16 صبح چند دقیقه زودتر از برنامه ریزی برای ایستگاه.

ماموریت مشخص شده برای اولین بار در نزدیک به یک دهه است که فضانوردان لعنتی خارج از خاک ایالات متحده. همچنین این اولین بار خصوصی ساخته شده است و متعلق به فضاپیما انجام فضانوردان به مدار آزمایشگاه در آن نزدیک به 20 سال است.

این خودرو دریچه است که انتظار می رود برای باز کردن در اطراف 12:45 p. m. بیش از دو ساعت پس از docking با توجه به Space.com.

Behnken و Hurley خواهد شد و سپس پیوستن به ناسا همکار کریس کسیدی و فضانورد روسی آناتولی Ivanishin و ایوان Vagner شده اند که در مدار از ماه آوریل با توجه به گزارش.

با پست سیم

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>