SpaceX منع کارگران از استفاده از زوم در میان نگرانی های امنیتی

ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس را ممنوع کرده است کارکنان خود را با استفاده از ویدئو کنفرانس نرم افزار زوم با استناد به “حریم خصوصی مهم و نگرانی های امنیتی” با توجه به یادداشت دیده می شود رویترز روز پس از ما اجرای قانون هشدار داد کاربران در مورد امنیت نرم افزار محبوب.

استفاده از زوم و دیگر ارتباطات دیجیتال افزایش یافت به عنوان بسیاری از آمریکایی ها دستور داده شده است به ماندن در خانه به سرعت گسترش coronavirus.

SpaceX را مبنی بر زوم تصویری ارتباطات نشان می دهد که نصب با چالش مواجه هوافضا تولید کنندگان آنها به عنوان توسعه فناوری تلقی حیاتی برای امنیت ملی نیز در حالی که تلاش برای نگه داشتن کارکنان امن از سرعت گسترش بیماری های تنفسی.

در ایمیلی به تاریخ مارس 28, SpaceX, کارکنان گفته که همه دسترسی به زوم شده بود غیر فعال با اثر فوری.

“ما درک می کنیم که بسیاری از ما با استفاده از این ابزار برای کنفرانس ها و نشست حمایت” SpaceX گفت: در پیام. “لطفا با استفاده از ایمیل و متن و یا تلفن به عنوان جایگزین استفاده از ارتباطات است.”

دو نفر آشنا با این موضوع تایید محتویات ایمیل.

یک نماینده برای SpaceX که دارای بیش از 6000 کارمند نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر. مدیر اجرایی مشک نیز سر خودروسازی تسلا.

ناسا یکی از SpaceX بزرگترین مشتریان نیز ممنوع کارکنان خود را با استفاده از زوم گفت: استفانی Schierholz سخنگوی آژانس فضایی آمریکا است.

اف بی آی در بوستون دفتر روز دوشنبه با صدور هشدار در مورد زوم گفتن کاربران به جلسات در سایت و یا به اشتراک گذاری لینک های گسترده پس از آن با دریافت دو گزارش از افراد ناشناس حمله به مدرسه جلسات یک پدیده شناخته شده به عنوان “zoombombing.”

تحقیقی اخبار سایت رهگیری روز سه شنبه گزارش داد که زوم تصویری است نه پایان به پایان رمزگذاری شده بین شرکت کنندگان در جلسه و این که این شرکت می تواند مشاهده و جلسات.

زوم بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر در SpaceX تصمیم اما از آن شده است ارائه مشاوره به کاربران برای استفاده از تمام حریم خصوصی توابع بر روی پلت فرم آن است.

به عنوان یک پیمانکار دفاعی مستقر در کالیفرنیا SpaceX طبقه بندی شده به عنوان یک کسب و کار ضروری اجازه می دهد آن را به باز بماند طریق خاموش شدن ناگهانی است که در اثر در کالیفرنیا و تگزاس توسعه و تست hub برای آن کشتی فضایی موشک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به ماه و مریخ و امنیت ملی ارسال ماهواره به فضا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>