اسپانیایی ارتش می یابد مرده رها ساکنان در خانه های سالمندان

اسپانیایی سربازان ضد عفونی کننده خانه های پرستاری در مبارزه با کروناویروس را ساخته اند هولناک کشف برخی از ساکنان زندگی در میان عفونی بدن رها شده در تخت خود را گفته است.

وزیر دفاع مارگاریتا روبلز گفت: سالمندان ساکن بودند زندگی در کثافت کاری و “به طور کامل از چپ به دفع کردن برای خود” اما به مکان دقیق برای خانه و یا می گویند که چگونه بسیاری از اجساد کشف شده است.

روبلز گفت: کانال تلویزیون خصوصی Telecinco که دولت “رفتن به سخت و انعطاف ناپذیر در هنگام برخورد با افراد مسن درمان” در خانه های سالمندان با توجه به بی بی سی.

وزارت دفاع گفت: کارگران در برخی از خانه های پرستاری حال تقسیم پس از coronavirus شناسایی شد.

وزیر بهداشت سالوادور Illa به خبرنگاران گفت که خانه های بازنشستگی بودند “مطلق اولویت برای دولت است.”

“ما تمرينات فشرده ترین نظارت از این مراکز” او اضافه شده است.

دادستان گفت: تحقیقات راه اندازی شده است.

این اخبار نگران کننده به اسپانیا روز سه شنبه اعلام کرد یک رکورد روزانه پرش از 6,584 جدید COVID-19 عفونت آوردن کلی مجموع به 39,673.

تعداد مرگ و میر نیز رسید و با رکورد تعداد 514 به 2,696.

در ضمن مادرید در زمان بیش از عمومی Palacio de Hielo, اسکیت روی یخ, یخ بازی پس از سردخانه در سخت ضربه پایتخت سرریز. به تاریخ 1,535 مردم باید در مادرید درگذشت.

مقامات شهرستان پذیرفته یخ بازی را پس از ارائه و شهرداری عزاداری گفت: این می تواند بیشتر آلوده به بدن تا زمانی که آن را restocked با بیشتر دنده محافظ.

اجساد بودند برگزار شد در اسکیت پیچیده تا زمانی که آنها را می توان برای سوزاندن و یا دفن.

“این هفته سخت” فرناندو سیمن سر اسپانیا بهداشت اورژانس مرکز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که 5,400 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>