ویژه عید فصح تحویل برای خانه نشین بروکلین بازماندگان هولوکاست

حتی coronavirus نمی تواند متوقف عید فصح در بروکلین.

Uber و غیر انتفاعی ملاقات شورای اسلامی در حال پیوستن به نیروهای خود را برای تحویل 500 عید فصح وعده های غذایی به خانه نشین بازماندگان هولوکاست که جدا خواهد شد در آینده تعطیلات یهودی این گروه گفت: پست در روز یکشنبه.

“این یک تراژدی است که این افراد مسن بازماندگان خواهد بود همه به تنهایی برای عید فصح” دیوید گرینفیلد از ملاقات شورای اسلامی در بیانیه ای گفت. “به همین دلیل ملاقات شورا در حال کار در سراسر ساعت را امتحان کنید و به هر کسی که به شدت نیاز به وعده های غذایی.”

این Seder جعبه شامل تمام اتصالات از نان فطیر توپ gefilte ماهی و برش مرغ, سیب زمینی شیرین, سیب و تخم مرغ است.

برای دریافت وعده های غذایی به بازماندگان هولوکاست, ملاقات شورای یهودی غیر انتفاعی است که در عمل pantries غذا و آشپزخانه سوپ در طول پنج بخش است teaming تا با سوار-نقطه برنامه بیانیه ای گفت:.

“عید فصح seder جشن پشتکار و انعطاف پذیری که پیام احساس می کند مهم تر در حال حاضر از همیشه گفت:” Uber عمومی-مدیر امور Mayley رسمی و خشک. “وجود دارد مقدار زیادی بیشتر است که باید انجام شود برای ملاقات شورا و تمام نیروهای جدید نیاز دارند اما ما در حال افتخار به بازی در یک نقش کوچک حصول اطمینان از حمل و نقل است که یک مانع برای عید فصح seder.”

این حرکت بود یک هدیه خوش آمدید محلی برای رهبران یهودی.

“من فکر می کنم این شگفت انگیز است چه ملاقات شورا در حال انجام است” الکس Budnitskiy مدیر عامل شرکت از علائم جامعه یهودی خانه Bensonhurst گفت: پست. “من فکر می کنم این واقعیت است که آنها قادر به بسیج جامعه به منظور ارائه جعبه صحبت می کند چگونه کارآمد هستند و چه مقدار از آنها در مورد مراقبت از جامعه است که آنها خدمت می کنند.”

با توجه به 2013 گزارش Selfhelp خدمات اجتماعی راه اندازی شده توسط کنگره بروکلین تا به حال بیش از 42000 از منطقه متروپولیتن نیویورک را بازماندگان هولوکاست در سال 2011 تا کنون بزرگترین غلظت از بازماندگان در منطقه است.

این گزارش پیش بینی شده این تعداد خواهد رسید به 23,424 در منطقه تا سال 2025.

ملاقات شورای بارگذاری تلاش است که فقط یک تلاش برای دریافت وعده های غذایی به خانه نشین توسط یهودیان در تعطیلات پنج شنبه.

شهر نیویورک خاخام در حال کمک به هزاران نفر آماده شدن برای Seder با استفاده از زوم video calls برای رسیدن به آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>