شیکاگو — شبکه گارد اسپنسر Dinwiddie نمی تواند خود را کمک.

در شهر شیکاگو به عنوان بخشی از All-Star جشن در مهارت های رقابت شنبه شب Dinwiddie سطل آشغال نیکز دوباره. صریح بروکلین گارد معتقد است شبکه’ تسلط بیش نیکز ادامه خواهد داد و در نه واقعا دیدن آینده ای روشن برای منهتن در تیم است.

اما Dinwiddie خود اعتراف کرد باشگاه هرگز بیشتر طرفداران اما آنها همیشه بیشتر برنده است.

“ما هرگز بیش از نیکز” Dinwidde گفت: قبل از صبح روز شنبه را در کنفرانس های مطبوعاتی. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد. آنها بیش از حد تثبیت شده در آنچه در آن به معنی — Madison Square Garden, Rucker پارک که نوع پرنیان.

“اما از لحاظ بهتر بودن تیم بسکتبال که اتفاق افتاده یک دقیقه پیش. این که جدید نیست. ما بهتر از تیم بسکتبال از نیکز. ما سال گذشته است. احتمالا در سال آینده. آن هم از نوع آنچه در آن است. بنابراین من می دانم که نیکز طرفداران در حال رفتن به دریافت mad اما این حقیقت است.”

حقیقت لطمه می زند. این شبکه با وجود Kevin Durant را فصل طولانی بازیابی از یک پاره شده تاندون آشیل و Kyrie Irving را متوقف و شروع فصل در جايگاه هفتم دانه در پلی آف وارد کردن این همه ستاره در 24-25 داشتن فقط به پایان رسید تورنتو 15-بازی برنده خط خط.

Spencer Dinwiddie ripped the Knicks today, as part of the All-Star festivities.
اسپنسر Dinwiddie پاره پاره نیکس امروز به عنوان بخشی از All-Star جشن.AP

نیکز در حال بازی 21 تحت .500 (17-38), آماده برای یکی دیگر از قرعه کشی سفر و هفتمین سال متوالی از برگشتی. آنها یک مربی موقت در مایک میلر یک رییس جمهور موقت و فقط در داد و ستد خود را بهترین بازیکن, مارکوس موریس.

پرسید: اگر او می تواند دیدن یک آینده روشن تر برای بازسازی نیکز Dinwiddie تصمیم به رفتن نیست به لحاظ سیاسی درست است.

“شما می خواهید یک پاسخ است؟” Dinwiddie گفت. “احتمالا نه. آنها احتمالا باید یک پیش نویس انتخاب کنید. مگر اینکه آنها چیزی از طریق تجارت یا از طریق آژانس است که من نمی دانم اگر این رایگان-آژانس کلاس است که دیدنی, آنها احتمالا قصد ندارد به این باشد که خوب است. ما را ببینید. من نمی توانم بگویم در آینده است. اما به احتمال زیاد بیش منظورم کوین دورنت در حال آمدن است [فصل آینده]. و او را کوین دورنت. او واقعا خوب است.”

Dinwiddie به نام دورنت سخت ترین پلیر برای محافظت در لیگ اما در حال حاضر او فقط استعفا داد و به خارج از دادگاه رهبر در طول پس از شکستن کشش اجرا و برگشتی. شبکه حذف شد در دور اول در فصل گذشته.

“کسی که دو فینال MVPs و مقدار کافی از قهرمانی تجربه بدیهی است که او برای رفتن به یک منبع” Dinwiddie گفت: از دورنت. “ما قطعا آرزو می کنم او بازی اما هیچ چیز شما می توانید کنترل است.”

ایروینگ اظهار داشت: در ماه گذشته او هنوز فکر می کند بروکلین نیاز به قطعات اضافه شده به رقابت برای کنفرانس شرق عنوان. Dinwiddie نیست رفتن به آغوش مفهوم است.

“من واقعا بخشی از فهرست تصمیم گیری” Dinwiddie گفت. “بنابراین من فقط سعی کنید برای برنده شدن در این بازی با افرادی که کت و شلوار که شب. بنابراین من لزوما ضروری برای عملکرد داخلی آن است.”

Dinwiddie هرگز خجالتی در مورد جای خود را در لیگ. پرسید: بزرگترین گیری برای همه ستاره بازی Dinwiddie گفت: “من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی