جنگ لفظی بین اسپایک لی و نیکز ادامه داد: بعد از ظهر سه شنبه هنگامی که لی به نام تیم “f–king مایه خنده.”

لی, زبان, به, نیویورک تایمز, بود در پاسخ به نیکز’ بیانیه ای در مورد لی شکایت در مورد او چگونه درمان می شود توسط جیمز دولان و باغ های امنیتی دوشنبه شب. نیکز به نام لی نسخه از برنامه “خنده دار.”

“چه خنده دار است که چگونه نیکز هستند مایه خنده از لیگ در ورزش است. این چیزی است که در گاییدن, خنده دار,” لی گفت: بار.

نیکز بدترین درصد برنده (.400) در NBA بیش از 20 آخرین فصل از جمله در این فصل است. شارلوت هورنتس حق رای دادن (فصل 18) دوم-بدترین با .414 درصد برنده شدن حق پشت مینه سوتا تیمبرولوز (.416). نیکس را از دست برگشتی برای هفتمین مستقیم فصل.

لی گفت: در ESPN “را” او بودن “مورد آزار و اذیت توسط جیمز دولان” بعد از امنیت به او یک زمان سخت در دوشنبه ظاهرا برای ورود از طریق ورودی اشتباه. لی می گوید او شده است ورود از طریق همان کارمند ورودی برای نزدیک به 30 سال به عنوان یک فصل-بلیط دارنده.

لی ملاقات با دولان در حاصل کار دو تیم دوشنبه. نیکز مشترک یک عکس از دولان و لی دست دادن همراه با خود سه شنبه در بیانیه ای. لی گفت: بار او گفت: هرگاه او هرگز در مورد یک ورودی جدید سیاست در این عرصه است. دولان پاسخ داد: “در حال حاضر شما می دانید که” با توجه به لی که گفت: هرگاه پاسخ داد: “بسیار گستاخانه.”

در مصاحبه اش با زمان Lee ادعا کرد او را نمی لرزش دست در دست دولان دوشنبه شب اما او کردهاند که هنگامی که مطلع عکس نیکز مشترک دو دست دادن.

نیکز در ابتدا گفت: دوشنبه شب که لی وارد شده از طریق ورودی اشتباه است و لی دیگر عصبانی که لی گفته بود “دروغ است.” لی می گوید: نیکز’ بیانیه دوم نیز یک دروغ است.

سابق پیسرز رقیب Reggie Miller پیشنهاد در توییتر که لی تغییر تعلقات و لی گفت: برابر بروکلین نتس رسیده به او اگر چه او هیچ برنامه ای را نیکز fandom. او نمی خواهد شرکت در بازی های بقیه فصل اما برنامه ای برای بازگشت فصل آینده است.

“هر چیزی نیکز می گویند آن را به دروغ” لی گفت: بار. “من چالش شما را به دریافت پاسخ. من می خواهم Madison Square Garden برای تولید یک ایمیل قبل از من وارد باغ دیروز گفت: “آقای لی شما دیگر می تواند استفاده از کارمند ورودی.’….آن را هرگز اتفاق افتاده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im