ورزش در سکوت در حال حاضر خواهد شد یک تجربه سورئال

برای کسانی از ما که عادت به گزارش ballparks و استادیوم چهار ساعت قبل از اولین زمین روز آغاز شده مثل هر روز کاری است. هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند یک 40,000-صندلی حیاط بیس بال در حالت استراحت: قبل از فروشندگان شروع هاوکینگ آبجو و brats; قبل از عمومی-آدرس گوینده رونق صدای خود را به سمت دور سفید.

قبل از طرفداران جای سکوت با وزوز.

این بود که در مارس 29, 2015, شکوه بهار بعد از ظهر در بالتیمور روشن خورشید پر کردن یک غیرممکن آسمان آبی و حتی آن را به عنوان خود را جشن نقره سالگرد هنوز هم وجود دارد هیچ جایی بهتر بر روی زمین به صرف یک روز از مرغ انجیر خوار پارک در کمدن متری مدنی جواهر داخلی بندر درب بعدی را به جایی که کودک روت پیرمرد یک بار تمایل نوار.

تنها در این روز که نبود یک گزینه برای هر کسی غیر از “ضروری پرسنل” — بازیکنان بیس بال به صورت آرام و شیکاگو وایت ساکس, به عبارت دیگر, و برخی از groundskeepers — به علاوه یک تعداد انگشت شماری از رسانه های مجاز به ثبت است که این بازی خواهد بود, در واقع, توان به مشخصات و به نتیجه است.

بالتیمور در میان آشفته هفته از ناآرامی. فردی گری 25 ساله بود درگذشت پس از مجروح شدن در حالی که در بازداشت پلیس. شهر پرکوله شده و خورشتی برای چند روز. آن مدارس دولتی بسته شد. دو بازی اول آرام-White Sox سری بودند پیشگیرانه به تعویق افتاد. به عنوان تنش کاسته تصمیم گیری ساخته شده بود به بازی در گریز بعد با یک شرط:

هیچ هواداران اجازه داده شد در.

و به عنوان ساعت و دقیقه علامت نسبت به زمین برای اولین بار در آن روز که واقعیت زمان نگه دارید. آرام از pregame شد آرام گرم یو پی اس. سرود ملی تکرار در پارک خالی. این سیستم به نظر می رسید به طنین انداز با شروع عمیق در خود breastplate.

برخی از بازیکنان تصمیم گرفتند برای طنز. آدم ایتون و سپس با Sox بود که با گروهی از خبرنگاران در تمرین پنبه حلاجی شده: “هدف ما این است که نگاهی به جمعیت از این بازی در اوایل. آرزوی ما هست.”

اما بیشتر از روز انجام شد قابل توجه حقیقی, وار سکوت. شما می توانید شنیدن اغل گاو یا حشم زنگ تلفن از جعبه مطبوعات. Orioles اول baseman Chris Davis ضربه اجرا خانه و آرام’ فوق العاده تلویزیون پخش گری تورن را تجاری “GOOD-BYE!” شنیده میشد در کامدن (آرکانزاس) خیابان شاید 150 پا در پشت سمت چپ-زمینه دیوار که در آن یک تعداد انگشت شماری از طرفداران جمع شده بودند با درشکه و کاپیتان صندلی.

آرام برنده 8-2. امتیاز می ایستد باقی مانده padlocked در تمام طول روز با هیچ کس برای خرید قشنگتر بو آبجو یا Oreo با طعم churros یا جیک جیک-لود کتری تراشه. در seventh inning آمد رسمی حضور و غیاب — صفر است. که یک رکورد است که خواهد ماند برای همیشه لطفا برای.

و در حال حاضر به زودی ناگهان همه جا گره خورده است.

شبکه بازی خواهد کرد رزمندگان در روز پنج شنبه شب در سان فرانسیسکو تعقیب و گریز از مرکز در مقابل صفر طرفداران با تشکر از که شهر ممنوعیت جمعیت زیادی تجمع در COVID-19 نگرانی. NCAA رسمی ساخته شده در اواخر بعد از ظهر چهارشنبه چه همه ما مشکوک بود و آینده: آینده آن مسابقات برگزار خواهد شد به طور انحصاری در مقابل تلویزیون لنز طرفداران حذف آن از عرصه و گنبد (به طور بالقوه از جمله باغ میدان مدیسون که در آن شرق و منطقه ای برنامه ریزی شده است برگزار می شود در دو هفته).

با شهر نیویورک لغو St. patrick’s Day Parade در آن احساس می کند مانند تنها یک ماده از زمان قبل از بقیه تیم ما شروع به اندیشیدن چه در آینده. در حال حاضر آن را احساس می کند مانند scorched-earth سیاست آیوی لیگ (که به دنبال روز سه شنبه تصمیم به لغو آن مسابقات بسکتبال با روز شنبه اعلام شد که در آن لغو تمام بهار ورزش) است اخرین گزینه; این گام بعدی خواهد بود عرصه و استادیوم ها در سراسر کشور هدایت کمدن متری از مارس 29, 2015.

مقدار زیادی از خوب صندلی در دسترس است.

و هیچ راهی برای نشستن در آنها است.

سی و یک سال پیش در شمال اقیانوس اطلس کنفرانس خود را برگزار کرد مسابقات بسکتبال در هارتفورد مدنی مرکز و هیچ هواداران اجازه داده شد در به دلیل شیوع سرخک در پردیس سینا — که از قضا برنده این مسابقات است. پس از آن سینا مربی مایک دین گفت: “این کاری بود که — چیزی است که من امیدوارم که هیچ یک از ما تا کنون تجربه کرده است هرگز دوباره.”

در حال حاضر هر کس می خواهد راست تا آنها بازی آهنگ روز گذشته دوشنبه شب از فصل. یک لحظه ساکت و آروم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>