رسانه های ورزشی کیسه مراسلات پستی: جذاب ESPN ‘دوشنبه شب فوتبال’ گزینه

از شما درخواست ما پاسخ دهد. این پست فیلدینگ پرسش های خوانندگان در مورد نیویورک بزرگترین طرفدار تیم های ورزشی و ضرب و شتم ما نویسندگان برای پاسخ به آنها را در یک سری از به طور منظم منتشر شده mailbags. امروز قسط: رسانه های ورزشی.

می تواند ABC فشار خود را برای 1 p. m. NFL پخش پنجره همراه با CBS و Fox? — @DougBowman247

من فکر می کنم این امکان وجود دارد اما محتمل تر است یکی دیگر از پنجره پخش در روزهای یکشنبه. با علاوه بر این از 17 بازی NFL می تواند ایجاد یک سوم بسته است که در آن زمان شبکه یا ABC می تواند درگیر. بنابراین در حالی که من فکر می کنم به طور کلی شما را ببینید مشابه راه اندازی همانطور که ما تا به حال برای سال اضافه یک تخته سنگ از بازی به نظر می رسد بسیار ممکن است — شاید در اواسط صبح پنجره با خنثی سایت بازی.

که شما می خواهم برای دیدن ESPN در MNF? — @Neilschoolnik

ESPN بسیار gung-ho در اضافه کردن Drew Brees. اگر آن اتفاق می افتد این دو بازی توسط بازیکنان را که بیشتر حس می یان عقاب و کوین Burkhardt. هر دو از انقضای قرارداد در پایان سال و هر دو دارای توانایی بالقوه استخدام Brees حتی بهتر است. ESPN نیاز دوست داشتنی و هر دو عقاب و Burkhardt هستند که در هوا است.

ارسال ورزشی رسانه سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

که گفت: CBS و Fox عشق عقاب و Burkhardt به ترتیب پس از آن به احتمال زیاد نمی خواهد بود آسان به کنجکاوی آنها سست است.

به عنوان برای این سال من با دو مرد غرفه و من می توانید ببینید ESPN منطق با استیو لوی و یا دن Orlovsky یا Louis ریدیک. آنها ممکن است فراموش سه نفر اما این امر به این معنی است که حرکت قطعات و ایجاد بیشتر از یک پخت کردن جو از این گروه می توانست انگیزه ای از احتمالا شماره 1 تیم اگر ESPN می شود یک دوم بسته.

اگر شما رفت و با دو تحلیلگران Orlovsky و مارکوس نیزه بسیار خوب شیمی. آن است که احتمالا زمان مناسب برای سعی کنید این ایده از آنجا که نیزه انجام نشده بازی و من نه مثبت خود را سبک خواهد ترجمه در غرفه (این می تواند شگفت انگیز و یا بیش از حد) اما همراه خوبی با یکدیگر underrated با کیفیت به خصوص در سه شخص غرفه. نیزه و Orlovsky باید آن را بر روی “دریافت کنید.”

اگر شما می خواهید من برای رفتن مدیره استیو جوان است و کسی که من را در نظر بگیرید اما او بوده است مردد به رفتن در این غرفه در طول سال. هیچ شواهدی وجود ندارد که تغییر کرده است.

یک چیز دیگر را به نگه داشتن در ذهن است که اگر وجود ندارد کالج فوتبال در فصل پاییز وجود دارد اما NFL پس شاید ESPN می رود با کریس فاولر و کرک Herbstreit برای یک سال.

این است مرو آلبرت فصل گذشته که منجر NBA گوینده بر TNT? — @BroadyArmand

مرو امضا شده است تا از طریق فصل آینده است. ترنر حق دارد به نگه داشتن او را به عنوان شماره 1 بازی توسط بازیکن یا شخص دیگری انجام هر دو بازی همه ستاره و کنفرانس نهایی.

کوین هارلن شده است وجود دارد برای سال, بنابراین او می تواند در خط بعدی. عقاب و Stan Van Gundy باید ایستاده بود در این فصل به عنوان TNT بهترین غرفه.

خواهد CBS چسبیدن به @SEConCBS تا زمانی که این قرارداد به پایان می رسد در سال 2024? — @auditwalk24

ESPN صرف 300 میلیون دلار به گرفتن حقوق از CBS است که منجر به بسیاری از حدس و گمان آن را امتحان کنید برای خرید از CBS سال باقی مانده. آن را نمی خواهد تکان دهنده اگر دو طرف به بحث اما هیچ چیز هنوز.

نیز وجود دارد برخی از acrimony پس از SEC و تونی Romo مسابقات بنابراین کسانی که احساسات شخصی را مجبور به قرار داده می شود به سمت.

آیا شما حس رفتن به جلو پس از همه گیر با کاهش رفتن در اطراف در مورد Entercom از نظر ورزشی ایستگاه خواهد WFAN شروع به تبدیل شدن به بیشتر متکی به شبکه ورزش بحث محتوا مانند ایستگاه های ورزشی در بسیاری از بخش های دیگر این کشور عادت کرده اند ؟ — @NYCSporty

وجود دارد یک نگرانی عمده در میان هوا مردم که Entercom نمی خواهد رفتن به وقت WFAN محلی آخر هفته برنامه نویسی و یا شاید بیشتر احتمال دارد آنها را به زور میزبان به کار یک روز ششم که همه آنها انجام می دهند در قرنطینه.

ما باید برای دیدن اما هنگامی که بازی ها را من فکر می کنم آن است که یک مزیت عمده برای WFAN بیش از ESPN از طریق سال به می دانم که آنها محلی است.

آخر هفته رتبه مهم نیست در کسب و کار, اما شده است وجود دارد یک تاریخی استفاده برای WFAN به عنوان زادگاه ایستگاه بیش از ESPN در نیویورک است. اگر من WFAN من نمی خواهم به خطر اندازد که.

هر فرصتی که بزرگ مایک چهره های برجسته تر (دوباره) در M-F امواج رادیو و تلویزیون از فن پس از/به دلیل مشکلات اقتصادی از #COVID ? — @Justlucky3218

هرگز می گویند هرگز. اما احتمالا نه.

چه می توانید به ما بگویید که در مورد کریگ کارتن فیلم مستند که ساخته شده است ؟ که تولید شده است ؟ تاریخ انتشار? — @MarkZinno

من شنیده ام آن را به احتمال زیاد در پاییز در HBO اما البته همه چیز در حال حاضر کمی درهم از آنجا که از virus. آن است که تولید شده توسط خیابان های هوشمند تصویری است که به رهبری مارتین دونن تهیه کننده اجرایی یک 2019 مستند در تام Seaver.

بهترین کار در ورزش و رسانه ها ؟ — @GrantWatley

پوشش رسانه های ورزشی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>