‘ورزش ایران باید در طول coronavirus بار

در طول coronavirus خاموش کردن هر روز ما به شما یک توصیه از پست پیتر Botte برای ورزش فیلم نشان می دهد تلویزیون و یا کتاب است که شاید قبل از زمان خود را و یا به نحوی تضعیف بین ترک ها خود مشاهده/خواندن تاریخ.

ورزش شب 1998-2000 (ABC)

جریان: آمازون نخست

ما می خواستیم به لیست تحسین شده سه فصل بسکتبال برای فیلم “سایه سفید” (CBS 1978-81) به عنوان ما با شدت بهم زدن غوطه دادن اولین تلویزیون ورزشی, توصیه, اما بدون توضیح هیچ یک از این 3 جریان خدمات (Netflix و آمازون و یا Hulu) باید در حال حاضر آن را در دسترس است.

“ورزش در شب” به طور مشابه به طول انجامید فقط یک زمان کوتاه در هوا (دو فصل 45 قسمت) اما این عالی Aaron Sorkin-ایجاد dramedy در مورد پشت صحنه اتفاقات در یک “Who” به سبک برجسته نشان می دهد به صورت داستانی قاره کانال ورزشی نیز ارائه یک اسکریپت هفتگی ثابت برای جان سخت طرفداران ورزش. آن را نیز تنظیم قالب برای Sorkin های بعدی سری “بال غربی” و “اتاق خبر” و ضربه او به فیلم “Moneyball” و “شبکه های اجتماعی است.”

جاش چارلز (“Dead Poets Society,” “The Good Wife”) و Peter Krause (“Six Feet Under” “والدین”) ستاره به عنوان ورزشی مجریان دن Rydell و کیسی مک کال با الهام از ESPN Craig Kilborn و دیرین ستاره جفت از Keith Olbermann و دن پاتریک.

نشان می دهد بیشتر حول شخصیت خود را تعامل با تهیه کننده اجرایی دانا Whitaker, بازی های برگزار شده توسط Felicity Huffman شده است که در اخبار به تازگی برای شفاعت گناه بیش از شرکت او در سال 2019 پذیرش کالج رسوایی. دو بار امی برنده Robert Guillaume (“صابون” “بنسون”) نیز فراهم می کند برخی از gravitas به عنوان ایستگاه سردبیر اسحاق Jaffe.

نقل قول از توجه داشته باشید: “خوب شب از شهر نیویورک است. من دن Rydell در کنار کیسی مک کال. این داستان علاوه Luciano Pavarotti شوک مسیر جهانی با اجرای 100 متر در شش ثانیه و مادر و بازدید برای چرخه و Martina Hingis آواز می خواند انتخاب از ‘هیچ Nanette.'” – ورزشی شب لنگر دن Rydell.

Botte ضربات: 4.5 از 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>