ورزش جریان راهنمای: از کجا به تماشای بازی های قدیمی در طول coronavirus shutdown

اگر کسانی که ویروسی ویدئوها از Roomba و Swiffer اقدام مانند یک پیچش یا حلقه زنی سنگ و جارو و یا تیله مسابقه پایین تپه نیست و پر از درجه اعتبار ساقط برای رویدادهای ورزشی در طول coronavirus خاموش کردن چندین گزینه وجود دارد در دسترس برای جریان بازی از گذشته خود را در سراسر تلویزیون و کامپیوترها و دستگاه های تلفن همراه.

به عنوان شما (امیدوارم) باقی می ماند در خانه های خود به دنبال یک ورزش ثابت برای تکمیل آن Netflix binges از فیلم ها و سریال های تلویزیونی پست قرار داده است با هم یک راهنمای از برخی از مکان شما می توانید پیدا کردن بازی های قدیمی و رویدادهای ورزشی را به نمایش در حالی که ما در انتظار شروع مجدد از ورزش حرفه ای لیگ در طول بیماری همه گیر.

یوتیوب (رایگان)

یوتیوب همچنان کامل ترین منبع برای کامل بازی برای, MLB, NFL, NBA, NHL, و, جام جهانی فوتبال, به همراه شماری دیگر از سنگهای اطراف جهان ورزش.

به خصوص مربوط به این ماه: NCAA March Madness کانال آپلود عمیق نیمکت کامل-بازی ویدئوها پوشا این مسابقات از تاریخ ،

MLB طاق و MLB حساب باید مجموعه ای از مسابقات جهانی و بازی های دیگر نقطه عطف لحظات.

ESPN+ ($4.99/ماه)

ESPN+ دارای بایگانی گسترده ای از کلاسیک مسابقات بوکس و UFC کارت.

ESPN اشتراک سایت نیز ارائه می دهد یک سری از شیر تغلیظ شده NFL بازی از جمله سوپر کاسه و کنفرانس, قهرمانی بازی ها را در بزرگترین بازی سری است.

لیگ NFL عبور (رایگان)

فوتبال آبونمان خدمات است که ارائه دسترسی رایگان از طریق مه 31, featuring کامل و فشرده بازی از 2009-19 و دسترسی به برنده جایزه سری مانند “ضربه سخت” و “فوتبال زندگی است.”

NBA League Pass, NBA بازی پاس و nba.com (رایگان)

NBA TV و nba.com باید بازی های کلاسیک را در سایت خود را شامل هر NBA Finals game از 2000s.

NBA League Pass و بازی رمز عبور همچنین اعلام کرد با تعریف بسته (از طریق مارس 22) ارائه گسترده کتابخانه ها از تمام طول و فشرده بازی اجازه دهید به طرفداران تجربه کلاسیک NBA لحظات.

MLB.TV (رایگان)

MLB.TV لیست های خود را رسانه ها مرکز آرشیو شده بازی برای هر تیم از سال 2018 و 2019. این بسته که به طور معمول هزینه $122/سال ارائه تعریف دسترسی در حال حاضر.

NHL.com و NHL برنامه (رایگان)

پر تکرار از همه 2019-20 NHL به طور منظم فصل بازی های موجود برای جریان در تقاضا از طریق آوریل 30. این بازی ها در دسترس هستند از طریق نمرات و برنامه صفحات NHL.com و NHL برنامه.

این “NHL مکث شراب خواری” سری در NHL.com (و NHL کانال رسمی یوتیوب) امکانات کامل کلاسیک دوستیابی از 1950s به روز در حال حاضر و مجموعه ای از NHL اصلی تولید محتوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>