Sportsbooks پیش بینی بسیاری از اقدامات تلافی جویانه در برابر Astros مورد این فصل است.

در پی Astros ثبت نام-سرقت رسوایی bookmakers مانند ویلیام هیل در حال گرفتن شرط در تعداد دفعات هوستون batters در حال برخورد با زمین در طول فصل به طور منظم. بیش از زیر در حال حاضر در مجموعه در 83.5 (هر دو گزینه -110) که به طور متوسط به کمی بیش از یک بار در هر بازی دیگر.

برای مرجع آستروس شد آمار 66 بار با مخالفت کوزه فصل گذشته. لیگ گسترده ای متوسط بود 66.1 و طی پنج فصل تنها نه تیم کاکل 83-علامت گذاری به عنوان با توجه به ESPN آمار و اطلاعات. 2008 Cleveland Indians ضربه شد 103 بار مدرن-عصر رکورد.

ویلیام هیل نیز ارائه می دهد شانس در محدوده 81-90 Astros HBPs در +300. بین 141-150 پرداخت 250-به-1 و 0-50 می پردازد 20 به 1.

“من بسته به لیگ سعی کنید برای قرار دادن یک توقف به این به ظاهر عمد قصاص است که من شنیدن در مورد” هوستون مدیر گرد و خاکی بیکر به خبرنگاران گفت: در روز شنبه.

کمیسر راب مانفرد اذعان کرد که هوستون بازیکنان ممکن است به طور نامتناسبی هدفمند توسط تیم مخالف خواهد بود و صدور هشدار برای تیم های این هفته است.

“من امیدوارم که من ساخته شده آن را بسیار روشن به آنها که تلافی در بازی با پرتاب در یک خمیر عمدا نمی خواهد تحمل آیا آن را هوستون و یا هر کس دیگری” مانفرد ESPN گفت:. “این خطرناک است و آن است که مفید به وضعیت فعلی است.”

مانفرد گفت: MLB قصد دارد دوباره اقدامات انضباطی برای عمدا مورد هدف قرار دادن جداگانه از ثبت نام سرقت شکست.

“ما کار کرده اند در برای برخی از زمان تفاهم نامه در مورد ضربه رزین عمدا پرتاب در مورد” مانفرد گفت. “این واقعا خطرناک است, واقعا خطرناک انجام و به طور کامل مستقل از Astros بررسی ما خواهد بود صدور در آغاز این هفته تفاهم نامه در برخورد با رزین است که افزایش خواهد یافت انشعابات آن نوع رفتار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im