بهار شکن معذرت خواهی برای بدنام ‘اگر من تاج’ اظهار

بهار شکن از اوهایو که رفت و ویروسی در هفته گذشته برای کم اهمیت جلوه دادن شیوع کروناویروس در حالی که مهمانی در میامی است عذرخواهی برای اظهارات خود.

“من می خواهم صمیمانه عذر خواهی برای حساس نظر من در رابطه با COVID-19 در حالی که در رخصتی بهار” بردی Sluder نوشت در یکشنبه Instagram post.

Sluder شد چهره مبارز spring breakers در دولت آفتاب هنگامی که او به رویترز گفت که او نمی خواهد اجازه دهید همه گیر جهانی تداخل با برنامه ریزی سفر.

“اگر من تاج من تاج” Sluder گفت: در این مصاحبه که همچنین فیلم برداری و پخش در تعداد بی شماری از شبکه های کابلی در سراسر کشور است.

“در پایان روز, من قصد ندارم به اجازه دهید آن را من جلوگیری از, مهمانی,” او گفت:.

یکشنبه, اما با گذشت زمان به منعکس Sluder صادر دارای اطناب عذرخواهی.

“من آگاه شدت از اقدامات و نظرات” گفت: Sluder. “نسل ما ممکن است احساس شکست ناپذیر مثل من وقتی که من نظر اما ما مسئولیت داریم که برای گوش دادن و پیروی از توصیه ها در جوامع ما است.”

در زمان Sluder و بگیرید و یاد دهید او بودند نوردید مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می شود مردم را به باقی می ماند در حدود 6 فوت جدا از یکدیگر برای کمک به جلوگیری از گسترش این بیماری است. رئیس جمهور تهمت نیز توصیه می شود اجتناب از تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

Sluder روز یکشنبه گفت که او می داند به شدت از برنامه آنتی ویروس را به طور بالقوه مرگبار اثر در افراد مسن.

“من یاد گرفته ام از این بار تلاش و احساس کردم پیامدهای به کمال” او نوشت. “متاسفانه به سادگی عذرخواهی نمی کند توجیه رفتار من. من به سادگی داشتن به من اشتباهات و گرفتن مسئولیت کامل برای من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>