سنت جان می افزاید: ‘قطعه جامد’ در جورج واشنگتن انتقال Arnaldo تورو

سنت جان را پر کرده است, یک خودنمایی نیاز داخل فرود جورج واشنگتن فارغ التحصیل انتقال Arnaldo تورو از این پست یاد کرده است.

6-پا-8, 250 پوند به جلو شفاهی متعهد به مربی مایک اندرسون در صبح روز جمعه پر کردن آخرین باز بورس تحصیلی در فهرست.

تورو با حضور در دبیرستان در سنت بندیکت به دبستان در نیوجرسی به طور متوسط 6.5 امتیاز و 7.0 ریباند در هر بازی برای جورج واشنگتن در سال گذشته فقط در 18.4 دقیقه در هر بازی.

“او می تواند بازی و کمک در شرق” یک مربی آشنا با تورو گفت. “می توانید در اطراف لبه و قادر خواهد بود به دوباره بجای اول برگشتن. نه یک بازی تعویض اما یک قطعه جامد. … فوق العاده ای توهین آمیز rebounder.”

علاوه بر این به پایان می رسد یک جستجو در بیش از چند هفته گذشته برای یک مرد بزرگ برای اولین بار که از دست رفته را به Texas A&M برای کلمبیا کلمبیا گراد انتقال کوین Marfo, در میان دیگران. در حال حاضر تمام تمرکز به گلزن برجسته LJ فیگوئروا که وارد نام او به NBA Draft, اما نگه داشتن باز گزینه بازگشت به مدرسه برای ارشد خود را در سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>