سنت جان را گسترش موفقیت به پایان خواهد رسید در شرق مسابقات

سنت جان آغاز می شود بزرگ شرق مسابقات بازی روز شنبه در مقابل جورج تاون در دور باز در باغ (7 بعد از ظهر FS1) یک سود نجومی برای حامیان این است که به احتمال زیاد به پایان آمدن به زودی.

اولین خبر خوب از بازار چشم انداز. سنت جان است تقریبا قطعی به پایان 2019-20 مبارزه با رکورد برنده در برابر نقطه گسترش یافته است. مایک اندرسون تیم مورد ضرب و شتم انتظارات به لحن 17-12-2 برابر این تعداد است. نکات برجسته شامل آشکار ناراحتی آریزونا, West Virginia, کریتون و Marquette.

متاسفانه چشم انداز برای رفتن عمیق در شرق مسابقات نسبتا تلخ.

  • حتی اگر سنت جان ضربان جورج تاون در چهارشنبه بلافاصله آن را اجرا می کند به انتقام فکر No. 1 دانه کریقتن در روز پنج شنبه. شما احتمالا به تماشای طوفان سرخ شلیک چراغ در یک 91-71 فوران چاه نفت که کردم جیز آبی’ توجه است. کریقتن آماده خواهد شد (اما بدون ستاره گارد مارکوس Zegarowski که پس از مجروح شدن زانو راست در اواخر روز شنبه فوران چاه نفت از Seton Hall).
  • سنت جان در سرعت بسیار سریع رتبه 20 با آمار و تحلیل ارسال شده توسط Ken Pomeroy (kenpom.com) در تنظیم سرعت. برنده چهار بازی در چهار روز به اندازه کافی دشوار است و بدون در حال اجرا خود را پاره پاره در این فرآیند است.
  • بسیار متناقض تیراندازی می تواند منجر به گاه به گاه ناراحتی هنگامی که داغ است, اما می آید به نیش می زنند به زودی پس از. سنت جان طولانی ترین راست بالا برنده خط در شرق این بازی سال بود. بلافاصله پس از کنفرانس برنده شدن آنها رفت 0-4 مستقیم, 1-3 ATS.

Pomeroy روش تنها به طوفان سرخ 2 درصد شانس برنده شدن در مسابقه. به عنوان او در توئیتر خود نوشت این آخر هفته گذشته (@kenpomeroy): کریقتن 23.8 درصد ویلانووا 19.9 درصد Seton Hall 16.2 درصد ساقی 14.4 درصد Marquette 10.1 درصد مشیت 7.3 درصد خاویر 4 درصد St. john’s 2.3 درصد جورج تاون 1.5 درصد DePaul 0.4 درصد است.

Seton Hall بخشی از یک به طور منظم فصل سه قهرمانی با کریقتن و ویلانوا بدیهی است که در لیست کوتاه از احتمال برندگان. دزدان دریایی شروع به بازی روز شنبه مقابل ششم-بذر مارکت.

همچنین یک moneymaker برای bettors این سالن به پایان رسید فصل به طور منظم درست در 60 درصد ATS, 18-12 مقابل گسترش. هر چند دزدان دریایی خمیده به 2-5 پایان به زودی پس از یک ستارگان 14-4 شروع می شود. (Seton سالن بازی نیست در هیئت مدیره در نیوجرسی توسط قانون اما می توان آنها را شرط دیگر در نزدیکی مجاری قانونی.)

به عنوان VSiN مورد بحث به تازگی شرقی و مخالفان به نظر می رسید قادر به ایجاد تنظیمات در دوم به نظر می رسد. دزدان دریایی رفت 7-2 ATS در ابتدا به نظر می رسد اما 3-6 ATS در rematches. همه بزرگ شرق مسابقه بازی خواهد بود سوم به نظر می رسد.

در اینجا VSiN را برآورد “بازار” رتبه بندی قدرت رفتن به این رویداد است. بر اساس اواخر فصل نقطه گسترش آنها می تواند مورد استفاده برای برآورد احتمالی سر به سر matchup. احساس رایگان برای به روز رسانی بر اساس بازی روز خطوط از طریق هفته:

Seton Hall 84 کریتون, 84, ویلانووا 84, Marquette 82, Butler, 81, Providence, 81, خاویر 80, St. john’s, 76, DePaul 74, Georgetown 74. از لحاظ تاریخی, سنت جان می شود کم و یا هیچ اعتباری برای خانه-دادگاه استفاده در این مسابقات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>