سنت جان در حال حاضر از دست دو بازیکن در روز به عنوان بسیاری از.

روز شنبه به سختی 24 ساعت پس از طوفان سرخ اعلام کرد مقامات ارشد گارد Mustapha هران احتمال از دست بقیه فصل پس از تشدید راست مچ پا آسیب دانشجوی سال دوم به جلو ایان Steere شده است به طور نامحدود به حالت تعلیق توسط دانشگاه.

Steere یک 6-پا-9 انتقال از ایالتی کارولینای شمالی که دیدم بسیار محدود بازی پس از تبدیل شدن به واجد شرایط در اواسط ماه دسامبر “موفق به دیدار با استانداردهای مورد انتظار از یک عضو از بسکتبال ما برنامه” مربی مایک اندرسون گفت: در بیانیه منتشر شده به پست قبل از Johnnies میزبانی پراویدنس در Carnesecca عرصه است.

وجود دارد امید زیادی برای Steere چهار ستاره جذب که به نظر می رسد فقط در یک بازی برای Wolfpack در سال گذشته قبل از امید بستن برای انتقال به سنت جان. پس از نشستن از اول ترم هر NCAA انتقال, قوانین, Steere قرار بود برای کمک به Johnnies به عنوان پایین گزینه ارسال و rebounder. اما او به ندرت در بازی ظاهر می شود فقط در پنج بازی به ثمر رساند و در مجموع چهار امتیاز.

Steere کار عادات و ناتوانی در انجام به انتظارات در عمل باید underwhelmed مربیگری کارکنان و عوامل محدود خود اقدام دادگاه با توجه به منابع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su