سنت لوئیس و شوهر قرعه کشی سلاح گرم در تظاهرات خارج از خانه خود را

یک زن و شوهر brandished سلاح گرم در یک گروه از معترضان که راهپیمایی خود را از طریق مجلل سنت لوئیس محله یکشنبه شب در راه خود را به خانه شهردار Lyda Krewson.

مرد صاحب خانه ایستاده بود پابرهنه در دوره رنسانس به سبک ایوان در پایان غرب مرکزی محله در حالی که حمل یک نیمه اتوماتیک سلاح در حدود 6 بعد از ظهر به وقت محلی در حالی که همسر او با اشاره تپانچه در این جمع.

زن و شوهر مواجه گروهی از حدود 300 معترضان پس از شکست یک دروازه در محله با توجه به محلی NBC وابسته است.

یک ویدیو در توییتر نشان داد زن نقطه اسلحه گرم در عبور از معترضین در حالی که فریاد می زدند.

یک معترض با پوشیدن یک تی شرت که خواندن “دست ها بالا عکسبرداری نیست” و سپس خواستار شرکت کنندگان به نقل مکان به خیابان در تلاش برای پراکندن این وضعیت است.

معترضان بودند در مسیر به شهردار Krewson خانه به تقاضای استعفای او پس از او منتشر شد نام و آدرس از ساکنان که پیشنهاد defunding اداره پلیس این گزارش گفت:.

زن و شوهر را “میانه palazzo” صفحه اصلی برجسته بود در سنت لوئیس مجله در ماه اوت سال 2018 پس از آنها به اتمام نوسازی عمده ای.

در قطعه آنها نشان داد خود را به گنبد طلایی و سقف منحنی دو پله از سنگ مرمر منتهی به دوم و سوم-طبقه فرود.

“شیشه ای در ویندوز” هستند که از طبقه دوم سالن پذیرایی در قرن 14 پلازای Davanzati در فلورانس “و کرکره حداقل اهن الات احتمالا اصلی” زن و شوهر گفته مجله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>