St. Louis وکلا و حقوقدانان مواجه معترضان با اسلحه در دست بررسی

سنت لوئیس وکلا که کشیده سلاح در تظاهرات و راهپیمایی های گذشته خود را در خانه در حال بررسی برای امکان اتهامات جنایی این شهر منجر دادستان نشان داده است.

علامت و پاتریشیا McCloskey — که ویروسی رفت و پس از brandishing یک AR-15-سبک تفنگ و یک نقره-رنگ handgun بود — تنها آنهایی که به تسلیم گزارش پلیس بیش از روز یکشنبه رویارویی اصرار آنها “قربانیان” تهدید سوء که وارد یک جامعه دردار سنت لوئیس آمریکا اشاره کرد.

اما شوهر و همسر وکلا در حال جستوجو کرد توسط پلیس و دادستان برای تهدیدات احتمالی علیه جمعیت مقامات روز دوشنبه اعلام کرد.

“من احساس خطر در حوادث رخ داده است که بیش از آخر هفته که در آن صلح آمیز معترضین ملاقات با اسلحه” سنت لوئیس دادستان کیمبرلی گاردنر گفت: همچنین محکوم جداگانه “حمله خشونت آمیز” در این شهرستان است.

“ما باید حفاظت از حق اعتراض مسالمت آمیز و هر گونه تلاش برای خنک آن را از طریق ارعاب یا تهدید از نیروی مرگبار تحمل نخواهد شد” او اصرار کرد و گفت دفتر او بود “در حال حاضر مشغول به کار با مردم و پلیس به بررسی این وقایع است.”

“اشتباه نکنید: ما را تحمل نکرده و با استفاده از زور در برابر کسانی که ورزش اول خود را اصلاح حقوق و استفاده از قدرت کامل از میسوری قانون به نگه داشتن مردم پاسخگو” گاردنر هشدار داد.

علامت McCloskey اصرار در مصاحبه ای که آنها تنها برداشت این سلاح ها پس از “تهدید زندگی ما” آن را نسبت به “طوفان باستیل.”

در گزارش پلیس این زن و شوهر نیز ادعا کرد که آنها تنها برداشت سلاح پس از آنها “مشاهده شد چند نفر که مسلح بودند” سنت لوئیس آمریکا گفت.

میسوری قانون آمده است که یک شهروند متعهد استفاده غیر قانونی از سلاح اگر آنها “نمایشگاه در حضور یک یا چند نفر هر گونه سلاح به آسانی قادر به کشنده استفاده در عصبانی یا تهدید شیوه” کاغذ اشاره کرد. این امر به احتمال زیاد یک کلاس D جنایت تا 4 سال در زندان و جریمه نقدی به بیش از $5,000.

اما اصطلاح “دکترین قلعه” اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از نیروی مرگبار برای حمله به یک مزاحم در اموال خود را, مقاله تاکید کرد.

زن و شوهر, وکیل, Albert S. واتکینز مقاله گفت که این جفت ارز به “عمل قانونی در اموال خود را.”

“اقدامات آنها به عهده صرفا از ترس و دلهره پیدایش را که مربوط به نژاد. در واقع آشوبگران مسئول بیم و هراس بودند سفید” واتکینز تاکید کرد, در بیانیه ای.

“صلح آمیز معترضان نمی شد این موضوع از تمسخر یا تحقیر توسط McCloskeys,” واتکینز گفت. “به خلاف انتظار آنها و حمایت از پیام معترضین است.”

رسوایی نیز منجر به یک دموکرات در حال اجرا برای یک دولت سنا صندلی برای رد کمک مالی از McCloskeys به جای دادن آن به تفنگ-ایمنی کمپین گروه Moms Demand Action, مقاله گفت.

معترضان بودند در مسیر به سنت لوئیس شهردار Lyda Krewson خانه به تقاضای استعفای او پس از او منتشر شد نام و آدرس از ساکنان که در پیوست ضد پلیس تظاهرات.

زن و شوهر, خود سلاح به راهپیمایی گذشته Portland Place, خصوصی, خیابان, در یک تاریخی بخش از شهر است که به انتظارنشسته بودند با میلیون دلار خانه ها و قصرها.

این McCloskey را در “میانه palazzo” صفحه اصلی برجسته بود در سنت لوئیس مجله در ماه اوت سال 2018 پس از آنها به اتمام نوسازی عمده ای.

در قطعه آنها نشان داد خود را به گنبد طلایی و سقف منحنی دو پله از سنگ مرمر منتهی به دوم و سوم-طبقه فرود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>