استارباکس اعلام جدید زیست محیطی اهداف پس از ارسال زباله حمله

استارباکس دم است تا جدید زیست محیطی طرح.

پس از نیویورک پست تحقیقات نشان شایع ضایعات غذایی در شرکت فروشگاه های سراسر شهر نیویورک کافی شاپ امپراتوری نورد است یک مجموعه جدید از بلند پروازانه سبز اهداف است.

“امروز بیش از همیشه نیاز جهان رهبری در پایداری محیط زیست” استارباکس مدیر عامل کوین جانسون در بیانیه ای گفت: هفته گذشته است. “ما آرمان است برای تبدیل شدن به منبع مثبت – ذخیره سازی کربن بیشتر از ما منتشر می کنند, از بین بردن زباله و ارائه مطلب, پاک, آب شیرین از ما استفاده کنید.”

جانسون گفت: این شرکت متعهد به 50% کاهش انتشار کربن دفن زباله, زباله و برداشت آب توسط 2030 — تاریخ این شرکت اشاره کرد بود که “هدف اولیه.”

محلی فعال آنا کیسه تشویق می شد با این خبر. “من فکر می کنم آن را بزرگ. من فکر می کنم که آنها باید تعیین این اهداف و همکاری با کارشناسان و نظارت بر آن و آنها باید شفاف باشد.”

در طول یک شب حمله از استارباکس’ سطل زباله اخیرا کیسه سابق سرمایه گذاری های بانک که در حال حاضر با این نسخهها کار در کاهش زباله های مشاوره در بر داشت یک کوه کوچک از سالم unsold در آن زمان مواد غذایی است. بسیاری از ساندویچ و اسنک بسته های استارباکس کارکنان دور انداخته شد و هنوز هم در بسته بندی اصلی. این مواد غذایی بود که در آن فروش تاریخ اند با کمال میل پذیرفته آشپزخانه سوپ در اطراف شهر با توجه به مواد غذایی نجات غیر انتفاعی تجدید نظر مواد غذایی در نیویورک است.

پس از اعلام اهداف بلند پروازانه در سال 2016 “برای نجات 100% از unsold در آن زمان مواد غذایی در دسترس از تمام 8,000 از آن ما شرکت متعلق به فروشگاه” 2021 استارباکس نشان داد که تنها حدود 60 درصد از فروشگاه ها در حال حاضر شرکت — یک رای نشان می دهد این شرکت خواهد سقوط کوتاه از هدف خود را.

کیسه می گوید این مهم است برای مصرف کنندگان عادی و سهامداران به نگه دارید تا فشار بیش از حد.

“این فقط در مورد استارباکس, آن را در مورد همه کار با هم” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر