استارباکس baristas فشار برای فروشگاه به

قهوه ممکن است احساس ضروری است اما در صورت coronavirus آن قرار دادن هزاران نفر از کارگران استارباکس در معرض خطر با توجه به درخواست.

استارباکس baristas مدیران و دیگر کارکنان فروشگاه در حال هل دادن جاوا غول پیکر به فروشگاه خود را برای محافظت از آنها را از ویروسی COVID-19 شیوع است که انتظار می رود به پایمال کردن بیمارستان ها در مناطق آلوده از جمله من شهر سیاتل.

به 72 میلیارد دلار شرکت ramped تا فروشگاه شستشو و به تصویب رسید “برو” خدمات برای محدود کردن کارکنان از گرفتن در معرض. اما این طومار به دست آورد که 25,000 امضا از روز یکشنبه ادعا می کند این حمایت کافی نیست.

“اکثر استارباکس مکان های استراتژیک قرار داده شده در نزدیکی بیمارستان ها و مدارس/دانشگاه ها ،” Coworker.org درخواست متحده است. “اگر چه بسیاری از مدارس بسته اند بسیاری از بیمارستان ها نیست و نخواهد دید. در حالی که استارباکس قرار داده است سیاست های جدید به بازی نیست که کاهش کل خطر ابتلا به این ویروس است.”

“استارباکس ستاد کارگران در سیاتل نیز کار در خانه پس از شنبه” یک کارمند griped به گفته معاون که برای اولین بار منتشر شده در درخواست. “تقریبا این شرکت در معرض کارگران خود را به شرایط نا امن در حالی که هر کس از حد خاصی بالاتر پرداخت درجه محافظت شده است.”

“اگر اپل می تواند تعطیل برای دو هفته پس می استارباکس” یکی استارباکس, کارمند, تراویس نوشت: در این طومار. “فروش اپل الکترونیک. ما به فروش چیزهایی که شما می خورید. است که به بدن خود را. را مسئول انتخاب و درهای استارباکس.”

استارباکس را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای اظهار نظر در این طومار که شروع به گردش در روز یکشنبه ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de