استارباکس خواستار مکرر فروشگاه شستشو در میان coronavirus نگرانی

استارباکس گزارش می خواهد کارگران برای تمیز کردن آن هزاران نفر از ما قهوه خانه ها اغلب به عنوان coronavirus همچنان به گسترش است.

عظیم زنجیره ای قهوه خواست کارکنان در یک یادداشت این هفته به طور منظم پاکسازی قهوه میله میز و صندلی تمیز و مرتب سازی ماشین آلات و حمام و سرویس بهداشتی اغلب وال استریت ژورنال در گزارش روز شنبه.

سیاتل-بر اساس شرکت گفت: کارگران باید انتظار می رود به صرف حدود نیم ساعت در تمیز کردن عمیق تر که می خواهد آنها را به انجام در طول اوج بار با توجه به این مقاله است.

استارباکس نیز درخواست کارکنان به ماندن در خانه اگر آنها بیمار و محدود کردن مشتریان از آوردن خود را در فنجان به کافی نت ها برای پر کردن مجدد, مجله داستان می گوید. این شرکت اجرا می شود در مورد 8,800 ما فروشگاه ها و مجوزهای مورد 6,300 مغازه ها به اپراتورهای دیگر.

“ما در حال مرور این وضعیت با nimbleness, یادگیری و تطبیق به عنوان اطلاعات جدید در دسترس ساخته شده است,” Rossann ویلیامز رئیس جمهور آمریکا شرکت با اداره کسب و کار و کانادا برای استارباکس گفت: در روز شنبه در نامه ای به مشتریان و کارکنان با توجه به مجله.

افزایش تمیز کردن آخرین مرحله استارباکس گرفته است در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر است که بیمار بیش از 93,000 نفر کشته و حدود 3200 — از جمله حداقل نه در نزدیکی استارباکس صفحه اصلی پایگاه در سیاتل.

این بسته های زنجیره ای بیش از نیمی از فروشگاه های خود در چین در ماه ژانویه به عنوان ویروس گسترش وجود دارد. این شرکت هفته گذشته گفت که 85 درصد از آن چین فروشگاه باز شد.

Coronavirus نقشه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im