دولت و مسئولان شهرستان coronavirus نگرانی خواهد تانک اقتصاد, سرمایه گذاری

دولت و مسئولان شهرستان آشکارا نگران سهشنبه که شیوع کروناویروس می تواند ویران در نیویورک بانکی و صنایع گردشگری — وزش باد جدید سوراخ به بودجه خود را.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو برای اولین بار به ring the alarm, درخواست که دولت حسابرسی تام DiNaoli recompute مالیاتی پیش بینی به نگرانی در مورد بیماری خمیر بازار سهام و گردشگری دو کلید منابع درآمد مالیاتی برای هر دو اپل بزرگ و امپراتوری دولت است.

“ما فقط پیش بینی درآمد. جهان تغییر کرده است از آن زمان به بعد” کومو گفت.

کومو حرکت در می آید فقط یک هفته پس از آلبانی بودجه پیش بینی برآورد دولت خواهد تولید 700 میلیون دلار در درآمد اضافی با تشکر از دیوار خیابان ثروت باد آورده در سال گذشته به طور بالقوه کمک به جبران نیویورک 6 میلیارد دلار کسری بودجه دولت.

پس از آن بازار سهام چهار و Westchester County شد یک نقطه داغ در جهانی شیوع کروناویروس.

شهردار بیل د Blasio تکرار کومو ترس و گفت: بازار سهام را COVID-19 شیرجه بود “عمیقا نگران کننده است.”

“از نظر سرمایه گذاری بخش ما بسیار نگران در مورد کسب و کار ما و رها کردن برای فروش آنها” Hizzoner گفت. “این بسیار در ذهن ما اما خیلی زود به یک شماره بدیهی است. ما باید برای ایجاد تنظیمات.”

Coronavirus’ تاثیر بالقوه در اقتصاد گسترده تر می تواند بیرون کشیدن خاطرات دردناک از رکود اقتصادی سال 2008 باعث وال استریت و وام مسکن meltdowns و یا پس از سپتامبر. 11th حملات تروریستی.

پس از آن-رژیم صهیونیستی. دیوید پاترسون و دموکراتیک-اجرای مقننه در سال 2009 افزایش مالیات بر درآمد در افراد بیش از 250.000 دلار به چند میلیارد بودجه شکاف.

به طور همزمان و سپس شهردار مایک بلومبرگ و شورای شهر مطرح شهرستان فروش مالیات و حذف از 2000 شغل پس از بیش از 100,000 بخش خصوصی شغل از بین رفت و نرخ بیکاری بیش از 10 درصد است.

در سال 2002 بلومبرگ و شورای walloped صاحبخانه با یک بی سابقه 18.5 درصد مالیات بر افزایش — بزرگترین افزایش در تاریخچه شهر — برای کمک به وضعیتی وخیم شهر حفاری 9/11 فاجعه است.

اما رودی جولیانی شهردار سابق رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی است که اداره Gotham در طی و بلافاصله بعد از 9/11 را باور نمی کند coronavirus را که ماندگاری یک اثر است.

“به عنوان بد نیست اگر نگاهی به نرخ درمان,” جولیانی گفت: با اشاره به بهبود نرخ برای افراد آلوده به COVID-19.

مالی موضوع این است که با فشار دادن بیشتر در حال حاضر برای کومو و مقننه در آلبانی. آنها باید مهارت بودجه آوریل 1. فرماندار پیشنهاد $178 میلیارد اجرایی و هزینه های طرح قبل از COVID-19 اپیدمی رسید.

انگار زمان کمتر فشار در شهرستان سالن که در آن Hizzoner و شورای شهر باید تا تاریخ 1 ژوئیه به تصویب بودجه است.

بودجه ناظران استقبال جدید رئالیسم.

“بهترین دوره نسبتا واضح است: به نمایندگان مجلس نمی توانند در بانک با داشتن 700 میلیون دلار بیشتر به صرف است که درآمد کاملا به احتمال زیاد کمتر خواهد بود فرماندار در اصل پیش بینی شده که کومو نیاز به حفظ اضافه بودجه سازمان برای کاهش هزینه (اجازه می دهد به صورت قانونی باطل) در طول سال اگر کسری در حال توسعه” E. J. مک ماهون بودجه تحلیلگر با امپراتوری مرکز سیاست عمومی گفت: در یک پست وبلاگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im