دولت اصلاحات اتحادیه می گوید اولین coronavirus مثبت عضو اتحاد درگذشت

62 ساله و مامور امنیتی در یک حالت روانی تسهیلات که تا به حال coronavirus درگذشت, به مناسبت اول COVID-19-ارتباط مرگ و میر در میان اعضای این اتحادیه برای دولت اصلاحات و افسران پلیس.

ویلیام Plantt بروکلین ساکن که مشغول به کار در کربی پزشکی قانونی مرکز روانپزشکی در منهتن درگذشت پنج شنبه شب با توجه به انتشار از نیویورک دولت اصلاحات افسران پلیس و خیرخواه انجمن.

آن را بلافاصله روشن نیست که از جمعه که در آن او گرفتار coronavirus انتشار متحده است.

Plantt مشغول به کار به عنوان مامور امنیتی در تاسیسات است که توسط دولت اداره سلامت روانی ،

این هفته NYSCOPBA صادر تماس به OMH و وزارت امور خارجه از اصلاحات و جامعه نظارت اجازه می دهد تا کارکنان به پوشیدن دنده محافظ برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

در چهارشنبه DOCCS اعلام کرد که در آن کارکنان می پوشند فولاد ماسک در محل کار.

اما OMH همچنان حاضر به ارائه کارکنان خود را با تجهیزات و یا اجازه می دهد آنها را به پوشیدن facemasks در حالی که آنها در ساعت, این اتحادیه با انتشار متحده است.

“مثل همه خط مقدم پرسنل در طول این همه گیر ویلیام آمد به محل کار هر روز دانستن خطرات مرتبط با شغل خود را و بنابراین با حرفه ای و صداقت” جان هارمون این اتحادیه با معاون رئیس جمهور از اجرای قانون گفت: در این انتشار است. “مرگ باید ارسال یک پیام روشن به کمیسر OMH که همه کارکنان باید با ارائه PPEs برای محافظت از خود در طول این بحران است.”

OMH بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im