قانونگذاران دولت OK coronavirus برق $177 میلیارد بودجه

قانونگذاران اعطا تصویب نهایی در روز پنج شنبه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو وسیع $177 میلیارد بودجه برای 2021.

این معامله به پایان رسید یک ماه طولانی بودجه مبارزه در آلبانی رفت که بلا استفاده در هفته های اخیر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس جاروب در سراسر کشور — کشتار بیش از 2.300 و فلج کننده اقتصاد است.

سند وعده به لمس در جنبه های بسیاری از زندگی در این ایالت مانند: سفت واجد شرایط بودن برای یک کلید برنامه مراقبت های بهداشتی برای فقرا قانونی e-bikes محبوب با تحویل کارگران ممنوع با طعم سیگار الکترونیکی محصولات به جز منتول و افزایش سرعت وثیقه اصلاحات منفجر طریق در آخرین بودجه.

رهبر اکثریت سنا آندره استوارت عموزاده (D-Westchester) خطاب به دولت و کنگره را در اتاق بالایی که رها شده بود با توجه به COVID-19 ترس.

“به من نگاه کنید در اطراف این اتاق, این تقریبا خالی مجلسی, آن است که واقعا حقیقی. برای من آن را سرد در بسیاری از راه های آن را ناراحت کننده,” عموزاده گفت.

“این است که بودجه عادی. آن را حتی بودجه ما پیش بینی یک ماه پیش.”

بودجه پیش بینی درآمدهای مالیاتی ياوه حداقل 10 میلیارد دلار و OKed به 11 میلیارد دلار در کوتاه مدت قرض گرفتن برای پوشش کمبود در حالی که نیویورک مقامات دعا فدرال ارائه کمک های بیشتر.

بودجه بحران بدان معنی است که انتظار می رود $826 میلیون افزایش در آموزش و پرورش صرف نمی افتد — $321 میلیون قرار بود برای رفتن به این شهر مدارس.

شهر نیویورک dodged یک گلوله به کومو رها شده برنامه ای برای تغییر مکان به اندازه 1.6 میلیارد دلار در هزینه های پزشکی بر روی سیب بزرگ است. به جای کومو را به 200 میلیون دلار از شهر و 50 میلیون دلار دیگر استان ها برای “مضطرب” بیمارستان ها و خانه های سالمندان صندوق.

اما دیگر پزشکی تغییرات خشم لیبرال مجلس — به خصوص سفت واجد شرایط بودن قوانین برای دولت در افراد مسن و معلول واجد شرایط برای مراقبت در منزل.

“تعداد زیادی از ضعیف سالمندان و افراد معلول خواهد بود و محروم از مراقبت در منزل توسط این استانداردهای محدود” گفت: دیرین, مجلس, کیر, Gottfried (D-منهتن) که صندلی اتاق بهداشت و درمان کمیته. “این غیر قابل توجیه ظلم و ستم.”

نمایندگان مجلس همچنین تصویب کشت از تغییرات در سیستم قضایی.

آنها گسترش فهرست وثیقه واجد شرایط جنایات که شامل برخی از جرایم ناشی از نفرت و فضایی قتل نفس. و به آنها اجازه داد قضات به طور خودکار OK دستورات حفاظتی در رابطه جنسی-قاچاق سازمان یافته جرم و جنایت و باند موارد است.

دادستان برنده تمدید مهلت ارائه وکلای دفاع با کشف — در عرض 20 روز در مواردی که متهمان در زندان و 35 روز زمانی که آنها بازگردانده شدند. که از زمان 15 روز مهلت.

علاوه بر این قانونگذاران ملت اجازه می دهد MTA به نوار سرخی که مرتکب حمله و تجاوز جنسی در قطار و اتوبوس از, روش سوارکاری حمل و نقل برای مدت سه سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>