نیویورک ایالت کیسه های پلاستیکی ممنوع آغاز می شود این جمعه — اما واقعی اجرای نمی شود و برای یک ماه, مقامات روز جمعه گفت.

مقامات وزارت امور خارجه توافق کردند که دوشنبه به تاخیر اینرو فروشگاه نقض نیویورک ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی تا آوریل 1 پس از grocers ظ آخرین لحظه دعوی را امتحان کنید و جلوگیری از قانون است.

مقامات اعلام کردند این توافق پس از یک بسته-درب مقدماتی دیوان عالی کشور شنوایی در آلبانی.

“ما باید به طور مداوم گفت: از آغاز ما توسعه مبارزات انتخاباتی است که ما را به تمرکز بر روی آموزش و پرورش به جای اجرای قانون و امروز تغییر نمی کند که گفت:” یک سخنگوی زن در وزارت امور خارجه وزارت حفاظت از محیط زیست اضافه کرد آن را “خوشحال” است که به طور موقت سفارش محدود نیست صادر شده است.

شهردار de Blasio, در ضمن پایین بود در اتحادیه میدان, جمعه تقویت سیاست در حالی که کارکنان شهرستان گود خارج از 2000 قابل استفاده مجدد حمل و نقل کردن کیسه های برای عابران.

Eric Goldstein and New York City Mayor Bill de Blasio hand out reusable grocery bags at the Union Square Farmers Market ahead of the March 1st statewide ban on single-use plastic bags.
اریک گلدشتاین و نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio دست قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی در اتحادیه میدان, بازار کشاورزان پیش از مارس 1, ایالت ممنوعیت استفاده از کیسه های پلاستیکی.Taidgh بارون

“ما فقط یک شانس برای نجات سیاره ما” د Blasio گفت. “کاهش استفاده از کیسه های پلاستیکی به ما کمک خواهد کرد ایجاد یک شهر پایدار. نیویورک: فراموش نکنید که خود را از کیسه های قابل استفاده مجدد به فروشگاه شروع در 1 مارس و اگر شما نیاز به یک کیسه ما به شما کردم.”

در اینجا چیزی است که نیویورکی نیاز به دانستن در مورد بان کی مون:

چه خبر است ؟

یک قانون جدید تصویب شده توسط قانونگذاران ایالتی آلبانی در ماه مارس گذشته ممنوعیت کیسه های پلاستیکی در اکثر فروشگاه ها و اجازه می دهد تا خرده فروشان به اتهام 5 درصد هزینه برای هر یک از کیسه های کاغذی. سیاست اثر می گیرد مارس 1, اما دولت خواهد شد صبر کنید یک ماه قبل از dishing از جریمه.

چرا?

این قانون با هدف کاهش زباله و کمک به حفاظت از حیات وحش در ایالت نیویورک که در آن بیش از 23 میلیارد از کیسه های پلاستیکی استفاده می شود در سال, با توجه به وزارت امور خارجه حفاظت از محیط زیست.

است که فروشگاه ها را تحت تاثیر قرار?

تمام مغازه ها که جمع آوری مالیات بر فروش از جمله فروشگاه های مواد غذایی, bodegas و خرده فروشان در سراسر ایالت.

پس از اجرای آغاز می شود در فروشگاه های گرفتار در نقض این ممنوعیت را برای اولین بار صادر می شود یک اخطار شفاهی. مجازات برای دومین تخلف 100 دلار است و مجازات برای یک سوم و یا پس از آن نقض 500 دلار است.

چه تحت تاثیر قرار نمی?

کیسه های پلاستیکی می تواند هنوز هم doled به صورت نپخته و گوشت و اقلام فله takeout در رستوران ها و داروهای تجویزی.

چه چیزی می تواند خریداران را به جای ؟

خود را قابل استفاده مجدد کیسه های ساخته شده از پنبه و پلی پروپیلن بازیافتی و یا مواد دیگر. شما همچنین می توانید یک خرید در برخی از فروشگاه ها و یا اضافی پرداخت 5 درصد هزینه برای کاغذ گونی. که اگر یکی در دسترس است — خرده فروشان پیش بینی کمبود زمانی که ممنوعیت بازدید.

که در آن 5 سنت برود ؟

دو سنت داده است به دولت های محلی و 3 سنت می رود به دولت حفاظت از محیط زیست صندوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی