آلبانی — دولت دموکراتیک قانونگذاران recalibrating فشار که سرکوب فروش سگ و گربه و خرگوش در خرده فروشی مغازه ها حیوان خانگی در سراسر نیویورک.

وزارت امور خارجه سنا معاون رهبر اکثریت مایکل Gianaris (D-کوئینز) و Assemblywoman لیندا روزنتال (D-منهتن) باید یک لایحه که ممنوعیت 80 فروشگاه حیوان خانگی در سراسر نیویورک از فروش مخلوقات ارائه شده توسط “حیاط خلوت” حیوانات پرورش دهندگان و کارگزاران.

“سوال این است که: ما باید درمان حیوانات ما مانند کالاهای … به عنوان چیزی است که شما انتخاب کردن یک فروشگاه در قفسه سوپر مارکت؟” Gianaris روز دوشنبه گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی استدلال سیستم استمرار بی رحمانه چرخه سوء استفاده.

“این راهی است که ما باید درمان زندگی انسان است که در نهایت یک بخشی از مردم و خانواده های … دیدن یک توله سگ پریدن در و پنجره فقط اجازه [مشتریان] خرید آن را مانند یک تکه از لباس راهی است که ما باید ساختار این صنعت,” او اضافه شده است.

منتقدان شارژ فروشندگان آزادانه تنظیم ارائه یک سایه خط لوله از “توله سگ آسیاب” امکانات به فروشگاه حیوان خانگی نمایندگی مجاز و فروش که پس از فروش بیمار یا بدرفتاری حیوانات به مشتریان.

لایحه Ketzer یک مدیر ارشد در پرنده گفت: دولت نمیتواند بان توله سگ آسیاب امکانات در نیویورک به دلیل سقوط آنها تحت فدرال مقررات. تولید کننده و کارگزار مجوز مجاز توسط ایالات متحده وزارت کشاورزی اما اجرای ضعیف است و مجازات مخدوش.

این قانون اجازه می دهد به جای صاحبان فروشگاه ها به فروش حیوانات از منابع غیر انتفاعی تصویب سازمان ها و حیوانات محافظ انجمنهای مانند جامعه انسانی و یا پرنده.

این افراد نخواهد بود مانع از بازدید و خرید حیوانات از امکانات پرورش خود را.

اما صنعت طرفداران مانند دیوید Jacoby که صاحب Citipups فروشگاه حیوان خانگی اصرار دارند تلاش هستند اطلاعات غلط و بی ارزش له کسب و کار.

“ما باید به قانون مطمئن شوید که توله سگ ما مراقبت … من دامپزشک می آید به فروشگاه من دو بار در هفته,” او گفت:.

“من دوست دارم نجات سگ … اما مشتریان می آیند که در یک زندگی کوچک دستمال کاغذی جعبه در منهتن. آنها نمی تواند به یک سگ بزرگ یا بزرگ Pitbull و آنها نمی خواهند برای به دست آوردن یک سگ است که به هفت سال است که آنها نمی دانند که در آن از آن می آید.”

Jacoby گفت که او به فروش می رساند 900 حیوانات خانگی خود را به چلسی و روستای گرینویچ مکان های سالانه و بازدیدکننده داشته است خود را 14 دست پرورش دهندگان انتخاب شده چهار بار در سال.

“تنها چیزی که این مردم می خواهند به انجام است قرار داده 80 فروشگاه حیوان خانگی از کسب و کار” او seethed.

در حال حاضر کالیفرنیا و مریلند تنها ایالت باید ممنوع تجاری فروش نوزادان و kitties در فروشگاه های خرده فروشی.

قوانین میره از طریق وزارت امور خارجه آمریکا و کمیته داخلی رفاه حیوانات و حامیان مالی گفت: این حمایت در دولت و مجلس است.

یک دستیار به رژیم صهیونیستی است. کومو گفت: فرماندار بررسی شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de