دولت psych-بخش کارمند با چنگک جمع کردن در loco پرداخت اضافه کاری

این دیوانه است!

دولت psych-بیمارستان کارگر در بخش جزیره بیش از سه برابر حقوق و دستمزد را در سال گذشته به لطف برخی از شیرین کاری که مبلغ به او برای قرار دادن در 69 ساعت های اضافی — هر هفته سوابق نشان می دهد.

دنیس ویلیامز که با این نسخهها کار به عنوان یک آموزش امنیت دستیار در حداکثر امنیت کربی روانپزشکی پزشکی قانونی مرکز raked در مجموع $321,691.71 در سال 2019 با $231,113.74 حسابداری برای آنچه که او ساخته در وقت اضافه با توجه به سوابق منتشر شده توسط دولت حسابرسی را از طریق یک آزادی اطلاعات درخواست شده توسط ایالات متحده آمریکا امروز شبکه.

که مقدار به کل از 3,611 ساعت اضافه کاری برای 2019.

این دومین سال متوالی در یک ردیف است که ویلیامز در صدر دولت اضافه کاری-حقوق بگیران لیست.

کارمند در 200 تخت روانپزشکی مرکز با عنوان جرم جنایی متهم بیماران ساخته شده $278,001.04 در سال 2018 با $200,442.30 که در پرداخت اضافه کاری, سوابق نشان می دهد.

حسابرسی امور خارجه توماس DiNapoli گفت تقلب نشده است مشکوک میان بالا اضافه کاری بگیران مانند ویلیامز اما افزود که وجود دارد نگرانی کارکنان می تواند overworked.

“همه از دولت را بالا اضافه کاری بگیران کار در دولت های پزشکی و یا تادیبی امکانات کار هزاران ساعت اضافی در وقت اضافه” DiNapoli گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید که سازمان مدیریت اضافه کاری کارآمد و قرار دادن کارکنان و یا بیماران در معرض خطر به عنوان آنها ساعت در بسیاری از ساعت های اضافی.”

در سال 2019 سه از 25 اضافه کاری بگیران در حالت کشیده در بیش از 3000 ساعت در وقت اضافه با توجه به سوابق.

دولت از سلامت روحی و روانی که در عمل دولت روانپزشکی مراکز در بیانیه ای گفت که این سازمان “با بهره گیری از کارکنان اضافه کاری تنها زمانی که مورد نیاز است برای مطابقت با حداقل نیروی انسانی مورد نیاز است.”

“اقدامات در محل برای اطمینان حاصل شود که اضافه کاری کار می کرد و تایید قبل از آن پرداخت شده است” آژانس گفت.

تحت اتحادیه قراردادهای زمان برای تعطیلات روز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تعداد نسبت به 40 ساعت کار در هفته به منظور واجد شرایط برای اضافه کاری یک مقام دولتی گفت.

برای مثال این مقام مسئول توضیح داد: اگر یک کارگر در 40 ساعت در هفته طول می کشد یک شنبه و با استفاده از تعطیلات و پس از آن آثار دو شیفت در روز جمعه از ساعت استفاده می شود برای تعطیلات روز دوشنبه تعداد نسبت به 40 ساعت در هفته و در دو شیفت در روز جمعه به مقدار اضافه کاری.

زمان که در طی آن یک کارمند دولت است معاف از کار با توجه به تعطیلات و مرخصی استعلاجی, مرخصی شخصی و ترک در نظر گرفته شده است به عنوان زمان کار کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im