آلبانی — دولت حزب دموکرات شده اند جلسه پشت درهای بسته و به دنبال اصلاح امور خارجه را بحث برانگیز جدید وثيقه قانون, پس از واکنش شدید بیش از تغییراتی که رفت به اثر در Jan. 1 فاش شد شنبه.

یک گروه هشت سناتور, حمایت رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده (D-Westchester) آمده اند تا با یک طرح برای بازگشت قضات’ راه گریز برای نگهداری مظنونین قبل از محاکمه به عنوان اولین گزارش Newsday.

این پیشنهاد را به طور کامل از بین بردن پول نقد وثیقه و به قضات قدرت به اعمال اختیار در موارد جدی مانند خشونت یا نفرت جنایات و همچنین موارد که در آن کسی که کشته شده است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو دفاع و پشتیبانی ایده و اضافه کرد که این اقدام آینه خود را 2019 بودجه پیشنهادی دولت.

“اجازه گرفتن پول از پول نقد وثیقه سیستم” کومو گفت: اوایل روز شنبه در لانگ آیلند اخبار رادیو.

“فقط از بین بردن پول نقد وثیقه کاملا اما باید یک چک در سیستم که در آن قاضی می تواند با استفاده از اختیار به جایی که آنها مطمئن شوید که امنیت عمومی … محافظت شده است.”

“که من طرح اصلی من مطرح سال گذشته است.”

“من گفت: اختیار نباید بر اساس چه مقدار پول [متهمان] را در جیب خود,” او اضافه شده است.

دولت ایالت تاد Kaminsky (D-Long Beach) گفت: پست در روز چهارشنبه او شده است بخشی از این بسته-درب بحث همراه با معاون رهبر اکثریت مایکل Gianaris (D-کوئینز) و سنسور. Zellnor Myrie (D-بروکلین) لوئیس Sepulveda (D-برانکس), جمال بیلی (D-برانکس) برایان بنجامین (D-منهتن), جیم Gaughran (D-Suffolk) و جن, Metzger (D-Ulster).

“این سیستم در ایجاد آزادی عمل بیشتری را برای قضات در حالی که مطمئن شوید اگر آنها می خواهند به بازداشتگاه برگرداندن کسی که وجود خواهد داشت واقعا دلیل قانع کننده برای انجام این کار گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

“ما واقعا در تلاش برای گوش دادن به همه طرف. ما گوش به دادستان و ماموران در خط مقدم که به ما گفته اند آنچه آنها شاهد بوده ام.”

قانونگذاران شروع به احساس فشار از اجرای قانون و ترکیبات زیر یک سری از موارد بالا مشخصات که در آن قضات نمی تواند مجموعه ای به قید وثیقه با توجه به تغییرات قانون مجازات اسلامی ساخته شده آخرین جلسه.

عدالت کیفری تغییرات شامل حذف پول نقد وثیقه برای بسیاری از جنحه و بدون خشونت و جنایت. این تغییرات نیز کاهش می یابد جدول زمانی برای دادستان برای تولید و به اشتراک گذاری پیش از محاکمه “کشف” شواهد با دفاع. وکلای منطقه و مأموران اجرای قانون را تقبیح کرده اند تغییرات استدلال وجود دارد نه به اندازه کافی زمان برای تطابق و هیچ بودجه اضافی برای سیستم ارتقاء و یا به استخدام پرسنل اضافی.

نیویورک رای دهندگان نیز ناودان تغییر سیاست با 49 درصد خواستار وثیقه اصلاحات یک ایده بد در مقایسه با 37 درصد در پشتیبانی با توجه به نتایج حاصل از سینا نظرسنجی ماه گذشته.

در ضمن در حال رشد مانع به تنظیم اصلاحات آمده است: از دولت و مجلس با بلندگو کارل Heastie (D-برانکس) گفت که او علاقه مند است در ساخت هر گونه تغییرات در قانون جدید است.

“در حال حاضر به نظر می رسد که خورشید نمی آید تا هر کس می خواهد به سرزنش قرار وثیقه قانون” Heastie گفت: در هفته گذشته.

او دستیاران آغاز شد برگزاری “اطلاعاتی” جلسات برای مونتاژ دموکرات ها به دنبال وضوح بیشتر در این قانون و همچنین به عنوان کسانی که با معرفی خود به خود قانون به دنبال ترفند.

Heastie را بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su