اجازه دهید مردم تصمیم بگیرند.

عضو شورای شهر جو Borelli است اصرار آلبانی قانونگذاران برای قرار دادن خود را در بحث وثیقه-قانون اصلاح قانون به رفراندوم عمومی.

“من درخواست کرد که ایالت نیویورک در مجلس و سنا … جای همه پرسی در انتخابات که درخواست رای دهندگان نظرات به اینکه ‘وثیقه اصلاحات’ باید لغو تغییر و یا مجاز به ادامه” نوشت: استاتن آیلند جمهوری خواه در نامه ای به رهبران هر دو مجلس از جمله مجلس سخنران کارل Heastie و رهبر اکثریت سنا آندره استوارت-عموزاده.

او هشدار داد این موضوع را تنها در ادامه به چرک اگر “وجود دارد انفعال در قطعات خود را.”

تصویب شده توسط حزب دموکرات کنترل مقننه دولت در سال 2019, قانون طراحی شده برای از بین بردن پول نقد وثیقه برای سطح پایین و یا غیر خشونت آمیز جرائم. هواداران می گویند وثیقه مورد نیاز پاییز به طور نامتناسبی بر فقیر و اقلیت که در رنج کشیده قفل اگر قادر به پاسخگویی به قید وثیقه.

منتقدان اما zeroed در سریال سارق مسلح بانک که اجازه دهید شل و موارد مانند تیفانی هریس بود که گران برای جنایت جرایم ناشی از نفرت علیه یهودی در نیویورک منتشر شد و در سه نوبت جداگانه از آنجا که قاضی قادر به تحمیل قید وثیقه آزاد است.

برخی از حقوق اولیه مانند طرفداران شهردار, بیل د Blasio و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفته اند که آنها می خواهم برای دیدن آن اصلاح شده است. دموکراتیک مجمع تندروها را رد کرد مانند تماس های از دست به عنوان “نژادپرستانه” و “گاو نر–t.”

“هنگامی که بسیاری از مردم در بسیاری از جوامع مختلف در سراسر کشور ما احساس به عنوان اینکه نمایندگان منتخب خود کار نمی کند برای آنها و خود را انگیزه های پشت تغییرات به پول نقد وثیقه ما نیاز به اجازه می دهد نیویورکی برای تصمیم گیری برای خود” Borelli گفت. “مردم احساس به عنوان اینکه آنها طبقه سوم شهروندان در پشت منافع خاص و جاه طلبی های سیاسی و من فکر نمی کنم هر کسی می تواند آنها را سرزنش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im