استاتن آیلند زن و شوهر هنوز هم دارای عروسی در میان coronavirus هشدارهای

در اینجا می آید عروس — coronavirus سر در گم می شود.

یک جزیره استاتن زن و شوهر انداخت احتیاط — و کشت مبرم دولت هشدار — به باد یکشنبه با ازدواج در مقابل نزدیک به دو دوجین مردم چند تا از آنها را افراد مسن در یک کلیسای کاتولیک محلی.

ایرنه Sanzone و جان فوچس’ بعد از ظهر nuptials در بانوی ما از ترحم کلیسا در گاو سر بخش قصبه مطرح خشم از قلمرو مذهبی اسقف اعظم نیویورک که نظارت استاتن آیلند را parishes.

“عروسی بود و نه در همراهی با وابسته بقلمرو اسقف اعظم دستورالعمل ها و نباید برگزار شده است,” قلمرو مذهبی اسقف اعظم سخنگوی یوسف Zwilling گفت: پست.

یک منبع آشنا با این عروسی بود و حتی بیشتر خشم بیش از آن.

“این وحشتناک است” این منبع گفت: پست. “شما با قرار دادن مردم در جامعه در خطر است. شما با قرار دادن حزب عروسی و مهمانان در خطر است.

“آن ‘کرونا در بیماری و در سلامت.’ “

عروس وارد برای مراسم — کامل با ساقدوش عروس در لباس قرمز و groomsmen در tuxedos — در یک رولز رویس. در همه وجود دارد 20 تا 25 نفر در این سرویس به طول انجامید که در کمتر از یک ساعت.

“در حال حاضر من می خواهم به شما معرفی آقای و خانم جان Fuchs جونیور!” کشیش اعالن به کسانی که در این مراسم است.

CDC یک هفته پیش با صدور دستورالعمل اصرار آمریکایی ها به حضور در تجمعات 10 نفر یا بیشتر به دلیل همه گیر مرگبار.

در 8 p. m. a ایالت نیویورک بان کی مون “غیر ضروری” تجمعات عمومی — که رژیم صهیونیستی. اندرو کومو توصیف کرده است که از “هر اندازه و به هر دلیلی” — به اثر رفت.

دفتر والی و گفت: این گردهمایی در کلیساها معاف هستند — اگر چه دولت است “بسیار بسیار دلگرم کننده” است که آنها و دیگر خصوصی گروه بندی مانند کسانی که در خانه ها محدود به 10 یا کمتر مردم است.

نیویورک در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد بیش از هر دولت به عنوان آن شمارش افزایش روز به روز.

کسانی که به خصوص در معرض خطر شامل سالمندان.

یک بانوی ما از ترحم کارمند اصرار داشت که با توجه به قلمرو مذهبی اسقف اعظم دستورالعمل عروسی “مجاز است. آن را دلسرد اما آن را اجازه.

“[از قلمرو مذهبی اسقف اعظم] فقط به حداقل برسد شدند. آنها نمی دهد یک تعداد دقیق.”

او افزود که در روز یکشنبه عروسی “وجود دارد شاید سه نفر در هر پیو. مردم هنوز از آن آگاه و فاصله گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است.”

اما Zwilling گفت: “در این مورد خاص یک عروسی باید به تعویق افتاد و نه برگزار شد در این زمان مگر اینکه از آن است که یک وضعیت اضطراری و پس از آن تنها با عروس و داماد دو شاهد و officiant [کشیش یا شماس] در حال حاضر.

“ما خواهد بود مطمئن باشید که تمام کاهنان داده می شود دستورالعمل های روشن از جمله این خاص کشیش.”

سه لباس پلیس و NYPD سرپرست در یک پیراهن سفید نشان داد تا در کلیسا در طول خدمت باقی ماند اما در راهرو. بعد از عروسی آنها به طور خلاصه در گفتگو با چند عروسی شرکت کنندگان نشان می دهد که کسی تا به حال نام آنها را به سایت.

عروس و داماد تنها ارائه شده f-بمب به یک خبرنگار پس از این سرویس است.

گزارش اضافی توسط برنادت هوگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>