استاتن آیلند, دکتر, شکایت بیش از سابق کارگر بد گوگل نقد و بررسی

یک جزیره استاتن دکتر پیگرد یکی از کارکنان سابق به اتهام نوشتن داغدار گوگل نقد و بررسی دفتر که حتی whines مورد پذیرش بوی بد دهان.

“به عنوان یک کارمند سابق من می گویند را اجرا کنید!” ex-پیشرفته مراقبت از چشم همکاران کارگر شانون Marcano آنلاین پست Feb. 1 با توجه به استاتن آیلند دیوان عالی کشور با توجه ظ جمعه.

“دکتر روزنتال بی ادب است به کارکنان و تنها در مورد مراقبت از پول به طوری که او می دهد بیماران غیر ضروری قرار ملاقات برای بیشتر شرکت می پردازد” با شدت گرفتن این پست است که شامل چشم دکتر دبورا Rosethal کت و شلوار در برابر Marcano.

پزشکی “biller” در دفتر “آیا زیر میز کسب و کار با بیماران مبتلا به پشت سر دکتر روزنتال بازگشت و از همه بدتر او یک گل کردم و همه از جمله من بیمار به جای ماندن در خانه و مراقبت از بیماری سرفه و بیماران” ارسال گوید.

“آه و آیا من ذکر [یک] در میز جلو نفس بدبو مانند وجود دارد هرگز یک روز که در آن او نفس در واقع بوی مناسب و معقول و او تا این حد ؟

“فقط پرتاب استقرار در زباله.”

روزنتال می گوید در $2 میلیون دست کت و شلوار است که از ارسال پر از آسیب رساندن نهفته است که Marcano که ظاهرا به طور خلاصه مشغول به کار در دفتر با شروع در ماه نوامبر “عمل کرده و با کینه توزی” در اتهام نوشتن آن را تحت نام مورد “الماس Ancrum.”

روزنتال گفت: ارسال شده توسط تلفن یکشنبه “هر کس که کار می کند وجود دارد به طور کامل ناراحت بود” با ارسال. “من نمی دانم که چرا او آن را نوشته است.

“البته آن بوده است یک اثر در کسب و کار بیش از حد,” دکتر گفت:. “ما بسیاری از خانواده, مشتریان, و آن را بسیار نگران کننده برای دیگر بیماران به خواندن این. آن را نگران کننده برای همه است.

“این فقط یک کارمند سابق که تصمیم به می گویند به طور کامل نادرست مضر چیز” اضافه opthamologist که تمرین شده است از سال 1990 و مشغول به کار در مکان فعلی در Hylan بلوار از سال 1995.

“من تا به حال هیچ چاره ای اما به درخواست او را به آن را که او حاضر به انجام,” دکتر گفت از Marcano.

روزنتال ادعا افترا و نقض قرارداد و گفت که با ارسال نقد و بررسی”,” Marcano نقض محرمانه بودن قرارداد او را امضا کرد که او استخدام شد.

کت و شلوار است که به دنبال 1 میلیون دلار خسارت برای افترا و اضافی $1 میلیون دلار برای نقض قرارداد.

“من احساس من تا به حال برای دفاع از خودم و کارکنان که کار وجود دارد در برابر چیزی افترا آمیز” دکتر روزنتال گفت: از کت و شلوار.

او حاضر به توصیف Marcano زمان را به عنوان کارمند خود را با اضافه کردن “شما می دانید من نمی خواهم به انجام آنچه او انجام می دهند. من در این جاده بالا است.”

Marcano بازگشت نیست پیام از این پست و به دنبال نظر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>