متحده درخواست بزرگ فناوری به مرحله هوشیاری در برابر قیمت آنلاین درآوردن

یک گروه از 32 ایالت آمریکا باید یک پیام برای ملت پیشرو سیستم عامل آنلاین: شما به اندازه کافی برای متوقف کردن قیمت سنگ آهن در بازار میان coronavirus بحران است.

در نامه ای در روز چهارشنبه به آمازون, Walmart, Facebook و eBay یک گروه دو حزبی از ما به طور کلی وکیل مراحل خاص مشخص شده در آن می خواهد این سیستم عامل آنلاین را برای پایان دادن به این عمل است.

پنسیلوانیا جاش شاپیرو است که منجر به تلاش همراه با وکلای کلی از ایالت کانکتیکات, ورمونت, و, New Mexico.

این مراحل عبارتند از: تحریک قیمت-درآوردن حمایت قبل به اورژانس اعلامیه در یک دولت فعال در تنظیم سیاست ها و محدودیت های فروشندگان به جای بازی گرفتن و ایجاد یک “قیمت عادلانه” صفحه که در آن مصرف کنندگان می توانند گزارش حوادث.

“آنها باید با استفاده از داده های خود را و تجزیه و تحلیل ابزار برای جلوگیری از خوشه قیمت نه بازی whack-a-mole زمانی که آنها پیدا کردن چیزی بر روی پلت فرم خود را…ما دیدن آنها رسیدگی به این مورد به مورد و بر اساس, است که واقعا نه عملی” شاپیرو گفت: رادیو فردا در مصاحبه.

این شرکت بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

شاپیرو گفت: دفتر خود دریافت کرده است و تقریبا از 2900 راهنمایی از قیمت سنگ آهن در بازار در سیستم عامل آنلاین و آجر و ملات فروشگاه در گذشته هشت تا نه روز و صادر 90 بس-و-دست برداشتن از سفارشات به فروشندگان مشغول فعالیت است. او گفت: اگر این دستورات موفق به جلوگیری از تجار دفتر کار خود می توانید آنها خوب تا $10,000 در هر نقض.

موضوع قیمت-درآوردن در سیستم عامل های آنلاین تبدیل به یک موضوع داغ در میان سازمان های اجرای قانون مقامات و قانونگذاران به عنوان دست پاچه مصرف کنندگان نگاه به سهام تا در موارد ضروری در هنگام وقوع.

آن را نیز نشان دهنده فشار شدید آنلاین سیستم عامل های تحت حمایت از مصرف کنندگان در حالی که ارائه کالا در طول یک بیماری همه گیر.

در اوایل این هفته آمازون گفت: آن را حذف کرده بود 3,900 فروشنده حساب های درگیر در این فعالیت است. در اوایل ماه مارس این شرکت اعلام کرد که در حال همکاری با دولت به طور کلی وکیل برای شناسایی و تعقیب فروشندگان شخص ثالث.

گزارش ما منافع عمومی گروه تحقیقاتی منتشر شد مارس 11, یافت تقریبا 1 به 6 از محصولات فروخته شده به طور مستقیم توسط آمازون قیمت آن شده سنبله 50 درصد بالاتر از 90 روز به طور متوسط.

“حتی جدید حمایت توسط خود شرکت از جمله افزایش نظارت بر ممنوعیت تبلیغات خاصی و ممنوعیت فروش برخی موارد شکست خورده اند برای حذف unconscionably قیمت انتقادی لوازم” نامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>