متحده مصرانه از ما اجازه می دهد تا ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان به مواد غذایی-فروشگاه آنلاین

ایوان شوالیه که دارای مشکلات تنفسی است که او را به ویژه آسیب پذیر در coronavirus گیر نمی توانید خرید مواد غذایی آنلاین با مواد غذایی — حتی اگر هر یک سفر به فروشگاه در حال حاضر یک تلاش پر مخاطره.

رفتن به خرید مواد غذایی وحشتزده 38 ساله مبتلا به فلج مغزی است اما او یکی از میلیون ها نفر از مردم که برای دریافت کمک های غذایی از طریق فدرال طرح کمک های غذایی مکمل برنامه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد انعطاف پذیر در راه است.

“هر وقت من برو بیرون من خودم را در معرض خطر و افراد دیگر گفت:” شوالیه که زندگی در Erie, Pa. “من خیلی وحشت زده که مردم می آیند تا به من در حال حاضر. من نمی خواهم برای رفتن به فروشگاه است.”

خرید مواد غذایی آنلاین — که بسیاری از آمریکایی ها انجام می دهند به شدت کاهش می دهد که چگونه اغلب آنها خانه های خود را ترک — تنها به ضربه محکم و ناگهانی دریافت کنندگان در شش ایالت آمریکا و پنسیلوانیا است نه یکی از آنها.

در حال حاضر دولت های ایالتی و امنیت غذایی فعالان مدنی در سراسر کشور درخواست وزارت کشاورزی ایالات متحده به برنامه انعطاف پذیر تر و آسان تر برای دسترسی در زمانی که بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود و تبدیل شدن به دولت برای حمایت از.

تماس ها آمده اند که حتی از محافظه کار متحده که در آن قانونگذاران باید سعی در کاهش و یا محدود کردن کمک های غذایی.

در آریزونا کالیفرنیا ، mlb خواسته است تا این سازمان به چشم پوشیدن از مصاحبه برای متقاضیان اجازه می دهد تا خانواده ها به خرید داغ, وعده های غذایی صرف کار مورد نیاز برای برخی و تصویب تغییرات دیگر که کمک خواهد کرد که خانواده های مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

اشلی سنت توماس به سیاست مدیر آریزونا بانک مواد غذایی شبکه تمجید فرماندار درخواست اضافه کرد که آرامش بخش نیاز است که برنامه گیرنده اثبات آنها مشغول به کار هستند حداقل چند ساعت در هر ماه است “بحرانی در حال حاضر” — به خصوص که میلیون ها نفر از گذاشته شدن و مشاغل خشک برای افرادی که کار در بخش غیررسمی یا فرفره اقتصاد.

آماندا Siebe 35 ساله زندگی می کند که در ژنراتور سنگ., رنج می برد از یک درد مزمن بیماری و خطر بیافتد سیستم ایمنی بدن, بنابراین او تلاش می کند برای جلوگیری از ترک خانه.

اما او در تلاش برای کشش خود را ضربه محکم و ناگهانی سود — $194 یک ماه — در زمان عادی و او را دوست دارم به پول بیشتر در حال حاضر قادر به خرید مواد غذایی بزرگتر مقدار به حد مواد غذایی در سفرهای.

“ما نیاز به مواد غذایی است که نه تنها آخرین ماه کامل اما ما کمی به سهام تا, بنابراین ما می تواند به جلو و بدون نیاز به نگرانی در چه قراره در آینده اتفاق می افتد,” Siebe گفت. “به خصوص به این دلیل که بسیاری از ما نمی تواند خانه را ترک اغلب.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و می تواند منجر به مرگ این معنی که این افراد نیاز به اقدامات احتیاطی ویژه.

افزایش نیاز به کمک های غذایی و تماس به آن را بیشتر انعطاف پذیر می آیند به طور مستقیم بر روی پاشنه از یک متوقف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای پاکسازی حدود 700000 نفر از ضربه محکم و ناگهانی رول. تغییرات را گرفته اند دور متحده توانایی به صرف یک قانون است که سفت بزرگسالان بدون وابسته نشان دادن تعداد معینی از ساعت کار در هر ماه. یک دادگاه مسدود تغییرات و وزارت کشاورزی ایالات متحده قول داد به درخواست تجدید نظر.

کشاورزی منشی سانی پردو در حال حاضر می گوید که او را مردد و اشاره می کند که کنگره ویروس امداد بسته شامل یک پتو چشم پوشی در کار نیاز — هر چند این سازمان به نظر می رسد به احتمال زیاد دوباره این موضوع در آرامش بار.

در حال حاضر با بخش های بزرگی از اقتصاد توقیف, دولت, دولت ها هستند تقاضاهای مصرانه برای گسترش گیرنده صفوف و قطع نوار قرمز است.

در پنسیلوانیا که در آن شوالیه زندگی دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. تام گرگ در پنجشنبه خواسته آژانس به صرف چند مورد نیاز است. وی از دولت فدرال برای گسترش یک برنامه آزمایشی راه اندازی در نیویورک و واشنگتن است که اجازه می دهد تا مردم را به استفاده از بدهی خود را به سبک مزایای کارت به سفارش آنلاین مواد غذایی. آمازون و خارج در حال حاضر به پذیرفتن ضربه محکم و ناگهانی پرداخت آنلاین در آیووا و نبراسکا اورگان و واشنگتن و نیویورک که در آن ShopRite نیز می پذیرد پرداخت. در آلاباما رایت در بازار می پذیرد و پرداخت آنلاین.

در میسوری دولت اجتماعی بخش خدمات درخواست شده و اعطا شد چشم پوشی به گسترش ضربه محکم و ناگهانی گواهینامه به مدت شش ماه به طوری که مردم نمی تواند لگد از این برنامه در طول بیماری همه گیر.

امنیت غذایی طرفداران توصیه دولت بیشتر دادن متحده پتو طول و عرض جغرافیایی برای تنظیم برنامه های خود را.

که اجازه می دهد متحده به گسترش خود را ذینفع صفوف با حداقل تشریفات اداری گفت: الن Vollinger حقوقی, مدیر این تحقیقات مواد غذایی و اکشن سنتر.

“می توانید تصور کنید مجموعه ای از چشم پوشی است که بسیار معمول است که هر دولت بهره مند خواهد بود,” او گفت:.

در میان تغییرات خاص او توصیه می کند: از بین بردن مصاحبه شخصی است که قبل از یک گیرنده ورود به برنامه — به عنوان فرماندار آریزونا درخواست — و اجازه می دهد گیرنده وضعیت در این برنامه به طور خودکار تمدید و بدون کاغذ بازی.

ساخته شده است در انعطاف پذیری برنامه ثابت شده است حیاتی در بلایای طبیعی است که ویران فردی شهرستانها و یا مناطق و فعالان استدلال می کنند که ضربه محکم و ناگهانی مزایای می تواند یکی از ابزار اصلی مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به آمریکایی ها تحمل یک بیماری همه گیر ضربه زدن به کل کشور در یک بار.

“مزایای نوبه خود بیش از سرعت در اقتصاد است. آنها صرف” Vollinger گفت:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im