استیل پرونده موجود دروغ ترسیم به disnformation کمپین

FBI آمد به این باور است که استیل پرونده موجود حداقل دو نادرست است که می توان به استادانه درست شده, روسی, کمپین دروغ تازه unredacted وزارت دادگستری گزارش پانوشت نشان داد جمعه — اما آژانس همچنان به تکیه در بحث سند آن را به عنوان بررسی 2016 تهمت کمپین روابط با روسیه است.

این محرمانه پانوشت ها از وزارت دادگستری بازرس کل Michael Horowitz را که قبلا منتشر شد گزارش FBI در آوریم.

وحی — که اف بی آی معتقد پرونده نویسنده و سابق بریتانیا جاسوسی کریستوفر استیل با اتکا در دستکاری دروغ — بود ملاقات با خشم توسط دو سناتور که تا به حال تحت فشار قرار دادند برای declassification.

“این جالب است که روسیه تبانی روایت شد ضرب ناقص چون روسیه و دروغ” گفت: Sens. چاک Grassley, (R-Iowa) و ران جانسون (R-Wis.) در بیانیه ای به رادیو فردا.

“این پانوشت تایید که شد مستقیم روسیه دروغ مبارزات انتخاباتی در سال 2016 وجود دارد و روابط بین روسیه هوش و انتخابات ریاست جمهوری — کلینتون, کمپین نه [رئیس جمهور] مغلوب ساختن پیشی جستن.”

FBI بررسی پرونده حدود یک سال و بین سال 2016 و 2017 شد و نوک انگشتانش را به نشانه ای از دخالت روسیه نسبت به بخش دوم از این ارزیابی با توجه به پانوشت.

یکی از پانوشت که قبلا redacted به طور کامل بخوانید: “این [REDACTED] اعلام کرد که نمی باید اعتماد به نفس بالا در این زیر مجموعه از استیل است گزارش و ارزیابی که اشاره شده زیر مجموعه بخشی از یک کمپین دروغ به بدنام ما در روابط خارجی.”

که زیر مجموعه با اشاره به فعالیت های سابق مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل مایکل کوهن که استیل پرونده ادعا کرده بود در سفر به پراگ برای دیدار با عوامل. مشاور ویژه رابرت مولر قادر به اثبات این ادعا و کوهن را تکذیب کرد او همیشه رفت به پراگ.

این پاورقی را به دولت رفت که گزارش رسانه ها به جزئیات سفر مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به مسکو در سال 2013 نه تنها نادرست بلکه محصول اطلاعاتی روسیه.

این پاورقی را مشخص می کند که اگر کسانی که ساختگی جزئیات سفر شامل پرونده را اثبات اتهامات ناروا داشتن تماس با روسپی.

اف بی آی درخواست برای نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند حکم برای جاسوسی بر روی اعضای تهمت مبارزات انتخاباتی متکی در بخش پرونده که وارد شده بود از طرف Fusion, GPS, یک شرکت انجام مخالفان تحقیقات برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی و کمیته ملی حزب دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>