Stefon Diggs کردم تعجب آور کرک عموزاده متن پس از زشت حماسه وایکینگ ها

Stefon Diggs انجام داده است 180 پس از زشت شکاف با وایکینگ ها.

به رغم ماه های مرموز توییتهایی تظاهرات جریمه و بسیار علنی نارضایتی Diggs می گوید که چند Vikings بازیکنان از جمله کارفرمایی کرک عموزاده رسیده در مدت کوتاهی پس از تجارت خود را به صورت حساب ماه گذشته برای او آرزوی خوبی است.

“کرک شد یکی از بچه ها به متن من” 26 ساله گیرنده گسترده ای نوشت: روز جمعه در بازیکنان تریبون. “او فوق العاده سپاسگزار از زمان ما صرف با هم در طول چند سال گذشته و او فقط به عنوان تشویق, آرزوی من این بهترین شانس در بوفالو.”

Diggs حتی مورد تحسین قرار گرفته عموزاده و گفت که هنوز بازی در کنار او.

“آنچه من حتی می گویند در مورد کرک? این است که از من دعوت کرد به خانه اش. معرفی من به خانواده اش. قرار داده و در ساعت اضافی با ما,” او نوشت. “او یک پسر است که از طریق یو پی اس و فراز زندگی بیش از چند سال گذشته من یک مقدار زیادی از تقدیر و احترام است. من قطعا رفتن به از دست ندهید همین بازی با و یادگیری از او.”

عموزاده’ ضرب المثلی شاخه زیتون است که تا حدودی تعجب آور در نور Diggs’ طولانی و acrimonious فروپاشی با وایکینگ ها. 2015 پنجم-طفیلی شده بود نسبت به نقش خود در ارتکاب جرم در طول سال 2019 فصل که به نظر می رسید به در اشاره عموزاده و کارفرمایی را متناقض بازی.

این wideout شیوه های از دست رفته بود و پس از آن جریمه در ماه اکتبر به امید اینکه نقل مکان کرد و جلوتر از NFL مهلت تجارت.

Vikings quarterback Kirk Cousins and former Vikings wide receiver Stefon Diggs.
Vikings کارفرمایی کرک عموزاده و سابق Vikings گیرنده گسترده Stefon Diggs.گتی ایماژ

“این یک چیز نیست,” او گفت: رسانه ها در میان شایعات تجارت. “این یک چیز خاص که به من بیشتر راضی است. من احساس می کنم در این نقطه من بوده ام در اینجا در حالی که برای. من در اینجا برای یک زن و شوهر پس فقط نوع گرفتن از طریق آن و رفتن را از طریق حرکات و بازیگری مانند من شده است در این فضا برای یک دقیقه.”

Vikings گیرنده آدم Thielen و تنگ پایان Kyle رودلف هر دو رسیده به Diggs پس از تجارت به عنوان به خوبی.

صورتحساب دریافت Diggs و هفتم-دور انتخاب کنید و ارسال وایکینگ ها اول دور پنجم دور ششم-انتخاب دور در سال جاری پیش نویس و همچنین یک چهارم-دور انتخاب کنید در 2021 پیش نویس است.

Diggs امضا پنج سال 72 میلیون دلار تمدید قرارداد در جولای 2018 و تحت قرارداد از طریق 2023 با توجه به Spotrac.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>