Steph کاری FaceTimes نیوجرسی-پوشیدن پرستار در الهام بخش تصویری

در حال حاضر آن است که Steph کاری در هیبت یکی از طرفداران خود را.

پس از یادگیری یک پرستار ICU ورزشی پیراهن خود را در حالی که کمک به مبارزه با COVID-19 گیر رزمندگان سوپراستار FaceTimed شلبی Delaney — قبل از جمعه تغییر در علتا بیتس نشست مرکز پزشکی در اوکلند — برای او شجاعت و از خود گذشتگی.

“من نمی توانم خدا را شکر به اندازه کافی برای آنچه شما انجام می دهند و فقط قربانی این از خود گذشتگی و در این راه همه با هم” کاری گفت Delaney در حال حاضر-ویدیو های ویروسی. “از شما بسیار سپاسگزارم برای آنچه که شما انجام دهید قلب خود را و الهام بخش به شما ارائه برای همه است.”

Delaney ارسال شده یک عکس در هفته گذشته که در آن او دو بار NBA MVP طلایی ایالت نیوجرسی تحت مالش.

“من پیدا کردم خودم احساس ناتوان و شکست خورده” Delaney نوشت: در پست های رسانه های اجتماعی. “در آن لحظه که من می دانستم که من نیاز به احضار درونی من جنگجو. بنابراین من انداخت من Steph نیوجرسی تحت مالش های و آغاز طوفان مغزی چگونه من می تواند بخشی از راه حل است.”

زمانی که کاری به نام بی گناه, پرستار, دلانی بود که هنوز هم با پوشیدن پیراهن خود را.

“من می بینم شما هنوز هم من نیوجرسی در” کاری گفت.

با توجه به جیوه اخبار دلانی بود که در میان پرستاران داوطلب برای کار با کروناویروس بیماران. Delaney سپس تشکر کاری برای سال ها الهام بخش او ارائه شده است.

“من می خواستم با تشکر از شما برای چه مقدار شما الهام بخش من” Delaney گفت. “به ویژه هنگامی که من برای اولین بار شروع به کار من در اینجا آن را واقعا شیب منحنی یادگیری شما دو نفر که شما در حال تلاش برای مطمئن شوید که آنها نمی میرند در تغییر و بسیاری از مسائل دشوار در رفتن با خانواده است. وجود دارد من می خواستم به ترک دهد.

“این زمانی است که من شروع به پوشیدن نیوجرسی. که فقط راه من از نوع جمع آوری قدرت من یاد خودم من این است.”

کاری بوده است که یکی از فروشندگان پیشرو NBA, صدای, طول coronavirus به عنوان او همچنین مصاحبه این کشور بالا بیماری های عفونی متخصص — دکتر Anthony Fauci — دو هفته پیش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>