Stephen A. Smith تماس تا Chris ‘سگ دیوانه’ روسیه برای نابودی او را در Astros

Stephen A. Smith ظاهرا فکر می کند کریس “سگ دیوانه” روسیه در حال رفتن بیش از حد آسان در Astros وقتی که می آید به نشانه سرقت رسوایی.

“این سگ دیوانه Russo من با گوش دادن به” ESPN اسمیت ranted به روسیه در سگ دیوانه رادیو در روز سه شنبه. “علت این است که این سگ دیوانه Russo من سال شناخته شده است. منظورم این است که همه این مسائل در مورد رفتن به سال 2009 با یک میله یا کانو رابینسون و یا این تیم نیست و نمی خواهید را به نفع خود.

“چه اتفاقی افتاد به سگ دیوانه Russo که من می دانم و دوست دارم ؟ که من شناخته شده و دوست داشتنی برای سال. که من مشغول به کار در همان کانال بود که همه چیز در مورد اصل. چه اتفاقی افتاد که مرد؟”

اسمیت — که کار را برای Sirius XM بود و نشان می دهد در سگ دیوانه رادیو چند سال پیش — گفت: او فکر Russo گرفتن بیش از حد در اینکه یانکی ها یا داجرز تا به حال بهترین حالت به عنوان ترین آزرده تیم و این که پیر سگ دیوانه خواهد بود لیزر متمرکز در تماس آستروس خود را فریب داد.

“من با شنیدن این مرد در حال حاضر” اسمیت گفت. “من از شنیدن این سگ دیوانه Russo که مرد. … مهم نیست که اگر آنها را به دست آورد و یا نمی خواهد به دست آورد. مهم نیست که اگر آن داجرز یا یانکی ها یا چه کسی می توانست به دست آورد.

“واقعیت این است که قواعد بازی بودند دور. این بچه ها تا به حال سیستمیک سیاست. فریب دادن, فریب داد, بازی بیس بال. از آنجا که آنها قهرمانان آنها تقلب. آنها سزاوار نیست خود جایزه.”

این آمد و در همان روز که در آن کمیسیون راب مانفرد مجبور به عذرخواهی کرد و گفت جهان سری جایزه شد و فقط “یک قطعه از فلز است.” پس از ابتلا به گرما از داجرز’ جاستین ترنر برای بی دقتی سخن گفتن. و همان روز است که در آن یانکی ها ستاره هارون قاضی گفت که او “بیمار به معده اش” زمانی که او شنیده Astros تا به حال فریب خورده.

همانطور که برای اسمیت او همچنین گفت که او فکر Russo گرفتن بیش از حد در صحبت کردن در مورد چگونه به جام استنلی تنها قطعه ای از قهرمانی سخت افزار که مهم به جای zeroing در این واقعیت آستروس فریب خورده در این بازی ها.

Stephen A. Smith and Chris "Mad Dog" Russo
Stephen A. Smith and Chris “سگ دیوانه” روسیهگتی ایماژ (2)

“سگ دیوانه Russo صحبت کردن در مورد تنها جام که مهم است این است که جام استنلی یا تنها جایزه ای که مهم است این است که جام استنلی” اسمیت گفت. “این سگ دیوانه Russo که من می دانم این سگ دیوانه Russo که من می دانم و عشق نیست در مورد همه است. آن را در مورد این واقعیت که آنها فریب خورده. دوره. که در آن است که سگ دیوانه Russo ؟ من شده اند شنوایی او ساعت گذشته من شده است گوش دادن.”

روسیه به نظر می رسید بیشتر ناراحت خوشحال از زمانی که اسمیت به این نتیجه رسیدند که برای اولین بار بخشی از بیهوده گویی خود را.

“شما چیزی” روسیه گفت. “چگونه شما انجام می دهند ؟ همه چیز خوب است ؟ صحبت نکرده به شما در مدتی? چگونه شما احساس می کنید؟”

“من احساس بزرگ” اسمیت گفت. “من فقط می خواهم بدانید که من پسر سگ دیوانه Russo است ؟ که در آن او است ؟ من شنیده ام او را در ساعت گذشته.”

“این منصفانه است. که نمایشگاه” روسیه گفت. “پس شما فکر می کنید بدون توجه به آنچه اتفاق افتاده است در آن جهان سری. چه کسی مراقبت کنید ؟ خط پایین آستروس فریب خورده و آنها باید مجازات برای همیشه لطفا برای و قهرمانی خود را باید خالی. این است که چگونه شما احساس می کنید؟”

اسمیت نیست کلمات گوشت چرخ کرده در پاسخ او.

“بر اساس مطلق اصل از آنچه شما را به نفع خود شما باید به رسمیت شناخته نمی شود به عنوان یک قهرمان” او گفت:. “لیگ اصلی بیس بال راب مانفرد شما به آنها اعطا ایمنی خوب است. اجازه دهید آنها را به نگه داشتن پول خود را. شما نمی خواهید به آنها را به حالت تعلیق برای فصل یا هر چیزی مانند آن ،

“اما آنچه شما می توانید انجام دهید بدون dishonoring موافقت خود را با آنها شما می توانید که جایزه قهرمانی از Houston Astros تسهیلات و شما می توانید از تقاضا است که تمام حلقه های قهرمانی حلقه بازگردانده می شود و شما می توانید مطمئن شوید که شما می تواند اعلام کند که لیگ بیس بال سال 2017 هیچ قهرمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de