Stephon Marbury بود در سخنان خود تاکید کرد و افسرده.

او در یک هواپیمای عازم چین با هیچ ایده چه چیزی در فروشگاه برای او یک بار-حرفه ای امیدوار کننده. او flamed در NBA کاهش یافته است به خوبی از انتظارات بازی برای تیم شهر او برای ریشه کن هنوز تمام نشده پس از از دست دادن پدر خود دان.

اما هنگامی که هواپیما فرود آمد و در این سرزمین خارجی Marbury نگاه از پنجره به بیرون و دیدم هزاران نفر از مردم در حال انتظار برای هواپیما. او نمیفهمد وجود دارد شخص دیگری مهم در هیئت مدیره. آنها وجود دارد برای او.

“من نمی تواند متوقف خندان” Marbury گفت: پست در یک مصاحبه تلفنی. “گفتم هیچ راهی وجود دارد.’ من از گفت من نمی تواند بسکتبال بازی کنه من بازی انجام شده است من بیش از به یک محل که در آن مردم بودند و خندان بود که من از آمدن به بازی بسکتبال وجود دارد. این نوع از احساس خارجی است.”

آن آغاز شده و به یاد ماندنی قانون دوم کار خود را برای جزیره ادم ساده لوح مادری که او را دیدم با پیروزی سه بسکتبال چین (CBA) عنوان با پکن اردک و بعد از تبدیل شدن به یک مربی در CBA. بر خلاف دیگر آمریکایی ستاره Marbury ساخته شده چین دوم خانه. او در سال 2010 و نه چپ. او چنین محبوب رقم در پکن وجود دارد یک مجسمه برنزی ساخته از او یک تمبر بزرگداشت او و یک موزه ایجاد دوبله مجلس Marbury موزه. حتی وجود دارد یک موسیقی آزادانه در زندگی خود را با بازی او.

“شما صحبت در مورد کسی بلند کردن روح خود را. من حتی نمی تواند آن را توضیح دهید,” او گفت:. “من تحت درمان با عشق.”

Stephon Marbury
Stephon Marbury1091 SLAM RTG امکانات

این دهه گذشته از عمر خود را برجسته است در مستند جدید “یک بچه از جزیره ادم ساده لوح” است که مجموعه به برتر در آکادمی موسیقی بروکلین در پنج شنبه شب و قبل از اینکه منتشر شد در انتخاب تئاتر در مارس 10. توسعه یافته توسط تولید کنندگان نینا یانگ Bongiovi فارست ویتاکر و جیسون ساموئلز آن آثار Marbury سفر ابتدا به عنوان یک بسکتبال phenom در حال رشد در Surfside پروژه های مسکن در بروکلین به امید رسیدن به NBA یک رویا است که بازداشته دیگر با استعداد بسکتبال بازی کردن اعضای خانواده خود است. آن به شرح زیر Marbury به عنوان یک ستاره در لینکلن به Georgia Tech در ACC و آشفته حرفه ای در NBA خروج خود را از تیمبرولوز و acrimonious زمان با نیکز و جنگ با مربی لری قهوه ای است.

این همه همراه با تفسیر از بازیکنان دیگر رسانه ها, شخصیت اعضای خانواده و دوستان است. آن نیست تا زمانی که Marbury می شود به چین که ما شنیدن از او. که انجام می شود طراحی شده است.

“بسیاری از مردم نمی دانند که آنچه در داستان او شد. بسیاری از مردم نمی دانند که او رفت به چین” شرکت مدیر Coodie سیمونز گفت. “آنها فقط می دانم سقوط و او در سمت چپ NBA. ما فکر این را می توان بزرگ خروج از [بخش] NBA در نهایت به دیدن او و شنیدن او را در چین و به داستان آن لحظات از پیروزی است.”

Marbury, 43, توضیح می دهد که تصمیم گیری. آن را در مورد بسکتبال. آن را در مورد سلامت روان و گرفتن یک شروع تازه است. این اجازه داده او را به تمرکز و بازی خود را در زمان خاموش. در مقدماتی کنفرانس مطبوعاتی دو بار NBA All-Star پاسخ هر سوال رسانه های چینی به حال خود را در مورد درگیری با مربیان در امریکا خود را خاموش و در مبارزات در دادگاه, YouTube video او نوشته شده که او به داشتن یک فروپاشی عصبی. در پایان او از آنها خواست که به قضاوت او بر اساس آنچه او می کند در چین است.

این فیلم طول می کشد شما را از طریق Marbury حرفه ای وجود دارد خود را در سه عنوان و عاطفی خود را نهایی بازی عاشقانه طرفداران هم تیمی های خود را پرتاب او را در هوا بعد از یکی از مسابقات قهرمانی. او بیننده می دهد یک تور از موزه.

“این مانند رفتن به جهان دیگر” او گفت: در این مستند.

اما آن را می کند پایان ندارد وجود دارد. Marbury می آید و به جزیره ادم ساده لوح که در آن همه آغاز شده مصرف ما در یک تور بسکتبال که در آن برای شروع این پروژه های مسکن جایی که او دوران کودکی خود را صرف و به محلی آرایشگاه. وجود دارد Marbury صحبت می کند به یک بچه جوان در مورد دستاوردهای خود را در چین. کودک که می شود کوتاه کردن مو مانند Marbury بود که او در سن و سال او — با قسمت وسط — می خواهد به بازی در NBA مانند Marbury انجام داد. Marbury به او می گوید او نمی باید به بازی بسکتبال است. او می تواند رئیس جمهور یک روز. و که در آن به پایان می رسد آمدن دایره کامل است.

“این بسیار شگفت انگیز بود. من خودم را در راه است که گفته شد به درستی” او گفت:. “آن کامل نیست. وجود یو پی اس و فراز زندگی آزمایشات سختی که رفته اند. اما نیز وجود دارد نقاط در آن وجود دارد که نشان می دهد افزایش است.”

در تماشای فیلم Marbury گفت: او نمی پشیمان از تصمیم گیری های او ساخته شده در حالی که در NBA چرا که او می داند که در آن او را. او نمی داند که اگر این تغییر خواهد کرد هر کسی نظر او را. به همین دلیل او موافقت کرد به فیلم مستند است. آن را به داستان خود را.

“وجود دارد هیچ جدید Stephon Marbury. وجود دارد یک تکامل Stephon Marbury از تجربه” او گفت:. “شما همان شما پنج سال پیش. شما یاد بگیرند که شما رشد می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im