در اخیر XFL داد و بیداد در هوستون دو نفر از اعضای سی مدافعان بودند خارج برای مبارزه با. لحظات پس از آنها لگد از بازی آنها در مصاحبه با ESPN اعلام تیم.

“این مرد تا به حال فقط پرتاب یک پانچ و کاملا رک و پوست کنده او نبود که پشيمان. آن را مانند, ” وای, این می تواند واقعا سرد تلویزیون,’ ” ESPN منجر play-by-play مرد استیو لوی گفت: با تکرار دوم از وینس مک ماهون فوتبال زاییده افکار مجموعه به لگد کردن این آخر هفته.

دسترسی بیشتر به بازیکنان تنها بخشی از بیننده تجربه XFL است که فروش آن را به عنوان تلاش برای حفظ موفقیت به عنوان کشور دیگر لیگ حرفه ای فوتبال. نیز وجود خواهد داشت صوتی موجود از مربیان خواستار نقش به کارفرمایی و تاکید بیشتر بر قمار از جمله گسترش و بیش از/زیر بخشی از نمره اشکال است که خواهد شد به طور مداوم بر روی صفحه نمایش.

“شده است که در پاسخ من سهام” این است که تاریخ و زمان آخرین شات در این,’ شما می دانید منظورم چیست؟” لوی گفت. “اگر این یکی کار نمی کند و فقط آن را به کار نمی رود.”

2001 XFL به طول انجامید در یک فصل و در غیاب آن NFL تشکر در بخشی به رشد فوتبال فانتزی و قمار و پیوسته در افزایش محبوبیت. ابوالفضل سعی در پر کردن این شکاف به عنوان بهار پاسخ به این NFL یک سال پیش. باز شب از ابوالفضل, پخش در, CBS در آورده چشمگیر 2.9 میلیون بیننده. وجود دارد وزوز و هیجان و هشت هفته بعد لیگ شد در خراب کردن مالی و عملیات خود را متوقف.

XFL
استیو لوی خواهد تماس XFL بازی برای ESPN.AP گتی ایماژ

لوی گفت که او معتقد است که XFL خواهد ماند بیشتر مربوط با نگه داشتن بازی ها در تر-تماشای شبکه — تقریبا همه از این بازی خواهد بود در ABC, ESPN, فاکس یا FS1.

“من می شود جای تعجب است وجود ندارد حداقل دو فصل از این XFL گفت:” لوی خواهد شد که تماس ها در کنار گرگ McElroy تام Luginbill و Dianna russini را بازتوییت کرد.

“وینس به جیب عمیق تر از آنچه ابوالفضل تا به حال تلویزیون همکاران که متفاوت از AAF است. آنها تحت فشار قرار دادند به دیگر CBS کانال های کابل. … هر یک از بازی های من در حال رفتن به در [at] 2 بعد از ظهر ABC هر شنبه. این یک تعهد است. داخلی ما هستند که با توجه big-time منابع— شاید نه ‘دوشنبه شب فوتبال’ منابع اما خیلی نزدیک است. ما در حال درمان این مانند یک کلاس اول عملیات. من به طور منظم فوتبال کالج, تهیه کننده در مورد این. ما رو واقعی-برخورد پرسنل در این در مقابل و پشت صحنه.”

همراه با آن عوامل, مالیات نقل از دو سال از برنامه ریزی که رفته اند به این فصل و این که XFL تیم های ساخته شده از سابق NFL بازیکنان و آنهایی که نمی تواند کاملا آن را به سطح بالا شده اند با هم برای چند ماه.

از XFL همچنین دارای وزن ESPN و فاکس در پشت آن.

“است که تنها می تواند کمک کند و ما دیده ایم که در طول سال” لوی گفت. “هنگامی که ESPN است که حقوق به آن تمایل به بازی کمی سنگین تر کمی بالاتر در ‘SportsCenter.’ این کسب و کار خوب, آن را خوب ارتقاء.”

لیگ جدید نیز می دهد فرصت های مختلف برای شخصیت های مورد علاقه در, ESPN مانند مالیات و فاکس که به NFL استودیو میزبان کورت Menefee به عنوان آن منجر play-by-play مرد.

“آن را سرد به روی زمین چیزی” لوی گفت. “من خدمه قهرمانی را در بازی. من شده است در ESPN 27 سال و تنها قهرمانی من تا کنون به نام یخ زده بود چهار بسیاری از سال پیش. من همیشه پسر دوم یا سوم مرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی