سهام سقوط آزاد همچنان پس از تغذیه ارائه می دهد $1.5 T برای سرپا نگه داشتن بازار

سهام خود ادامه سقوط آزاد در روز پنج شنبه حتی پس از فدرال رزرو تلاش برای کنسول وال استریت با 1.5 تریلیون دلار در بودجه برای سرپا نگه داشتن بازارهای مالی است.

بانک مرکزی گفت: این امر سیل بازار با کمک های مالی کوتاه مدت “به آدرس بسیار غیر معمول اختلال” مربوط به شیوع کروناویروس. اعلام کمک پاره به ضرر و زیان در میانگین صنعتی داو جونز که افتاده بود به عنوان کم در 9.5 درصد اما موفق به سرکوب coronavirus الهام گرفته از وحشت.

معامله گران در روز پنج شنبه شکایت کرده است که سیاست پولی به تنهایی نمی تواند کشور را نجات دهد از یک بیماری همه گیر است که صدمه زدن به کشت صنایع از شرکت های هواپیمایی به برادوی به عنوان مردم خود را لغو برنامه سفر و جمع زیادی تبدیل به تابو.

“ما می خواستیم یک بازوکا” گفت: یکی مدیر صندوق پرچین که معاملات ایالات متحده. “آنچه که ما یک تفنگ با گلوله های لاستیکی. اما در انصاف به تغذیه آنچه ما واقعا نیاز به کیت های آزمایش برای این ویروس است.”

سهام کاهش یافت و خیلی سخت در روز پنج شنبه که بازار بورس نیویورک مجبور به توقف تجارت برای دومین بار در یک هفته. کاهش تا حد زیادی نسبت به رئیس جمهور تهمت را یکشنبه شب سخنرانی به آدرس coronavirus شیوع است که تنها در خدمت به سوخت وحشت بیش از اقتصاد است.

پس از انجام معاملات از سر گرفته غوطه ادامه داد: — که منجر به فدرال ریزرو اعلام کرد: بانک مرکزی به قرض دادن وجوه به طور موقت به کارگزار-نمایندگی مجاز و فروش در ازای وثیقه مانند خزانه.

فدرال رزرو همچنین گفت: آن را گسترش بحث برانگیز آن 60 میلیارد دلار دارایی-خرید برنامه به “طیف وسیعی از سررسید” از جمله “اسمی کوپن, صورت حساب, خزانه داری, تورم محافظت اوراق بهادار و نرخ شناور یادداشت.”

سرمایه گذاران نیز شرط بندی فدرال رزرو را کاهش نرخ بهره بیشتر در هفته آینده پس از هفته گذشته تعجب برش.

اما تنها تا آنجا که بانک مرکزی می تواند انجام دهد به عنوان وال استریت منتظر اقدام از کنگره و رئیس جمهور با توجه به Jason Ader مدیر عامل شرکت SpringOwl مدیریت دارایی ها.

“نرخ می تواند به صفر یا زیر صفر است. که واقعا مسئله نیست” Ader گفت. “وجود دارد نیاز به برخی از کمک.”

منجر به بسته شدن بل سهام هنوز در اعماق قرمز با داو پایین بیش از 8.3 درصد به 21,602.51. S&P 500 است 8 درصد به 2,520.93 پس از هدف قرار دادن بازار خرس قلمرو صبح روز پنج شنبه در حالی که نزدک به پایین است که 7.9 درصد به 7,323.63.

قتل عام است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد تا زمانی که دولت ایالات متحده قرار می دهد رو به جلو بتن محرک های مالی بسته به بلانت اقتصادی آسیب را از این بیماری همه گیر کوروناویروس — چیزی که قابل ملاحظه ای غایب از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در بحران با توجه به کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

پنجشنبه فروش شد “بازار فریاد … که شما در حال رفتن برای دیدن وخامت اقتصادی چشم انداز و ما باید این طرح را دست نخورده تحویل داده و به عنوان یک اقدام اضطراری برای کوسن اقتصاد” Krosby گفت.

اضافه کردن به کاهش, کارشناسان می گویند که فشار برای کارکنان به محل کار از خانه برای جلوگیری از آلوده شدن. در وال استریت که به معنی کمتر معامله گران که می تواند ریسک های بزرگ از جمله خرید سهام زمانی که آنها می گیرند.

“این بچه ها در حال رفتن به انجام هر کاری از خانه نیست که امضا شده بود 10 نفر که بدان معنی است که آنها نمی خواهد آن را انجام دهد” گفت: Daniel Simulevic جهانی ماکرو مدیر صندوق. “وجود دارد یک بعد انسانی به این است. این کمک می کند تا به در یک اتاق با افراد دیگر هنگامی که شما در حال ساخت تصمیم گیری مخاطره آمیز.”

روز پنج شنبه سخنگوی استیو کوهن صندوق های تامینی Point72 گفت: ارسال شد که در آن آخرین صندوق برای گفتن کارکنان خود را به کار از خانه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه شده اطمینان شنبه که بازار خواهد بود “فقط خوب” حتی به عنوان فروش آشکار شد.

“این قراره همه به گزاف گویی و جاوا جستن به عقب بسیار بزرگ در زمان مناسب” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در دفتر بیضی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>