بازار سهام coronavirus رها کردن دردناک بود اما فرصت خرید ممکن است بوجود می آیند

بازار سهام اصلاح برخی از 13 درصد در هفته گذشته — زیادی حرکت با هر اندازه گیری.

انگیزه پشت این فروش است که در درجه اول چین نادرست از شیوع کروناویروس که اکنون به کشورهای متعدد است.

کارشناسان بیماری های عفونی باید گفت که در حالی که این ویروس بسیار مسری آن میزان مرگ و میر بسیار پایین است که در مقایسه با سارس پرنده آنفولانزا و سایر اخیر عرق بیماری های گردان جهان است. از مستعد ترین افراد مسن و کسانی که با اختلال در سیستم ایمنی بدن.

در حالی که من فکر می کنم خیلی از فروش در بازار شد باعث گسترش این coronavirus بسیاری از آنچه ما را بسیار آسیب پذیر است که ما به شدت افزایش یافته و سقف خرید توسط تقریبا هر ویژگی های اندازه گیری.

در حالی که او به تماشای کاهش, خبر خوب این است که بازارهای خرس که به عنوان تعریف شده است بسیار با مدت که افت قیمت به ندرت شروع از اوج تمام وقت.

به جای قرار دادن این فروش در زمینه مناسب بسیاری از وال استریت doomsayers در حال رژه توسط رسانه ها فقط خوراک فروش دیوانگی منجر به شیوع سرمایه گذار اضطراب.

قلب غم انگیز و ترسناک به عنوان یک بهداشت جهانی بحران ممکن است اجازه نمی از دست دادن بینایی از این واقعیت است که در طول تاریخ بار مانند این همیشه ثابت شده باشد بسیار عالی فرصت خرید.

مهم است به یاد داشته باشید که سال بعد از سارس, آنفلوآنزای مرغی, MRSA و ابولا همه wreaked ویران در بازار, زمانی که آنها فروکش کرد بازار راهپیمایی به اوج جدید و هر زمان است.

بنابراین آیا خودتان را به نفع: هوشمند خود را با سلامت و عاقلانه با ثروت خود را به دلیل این که آیا آن دو و پنج یا 10 سال از در حال حاضر این فقط یک صفحه دیگر در تاریخ بازار مالی تلاطم است که سرمایه گذاران به احتمال زیاد خواهد شد به عقب نگاه در به عنوان یک فرصت خرید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im