بازار سهام نزدیک اصلاح خاک به عنوان coronavirus نگرانی کوه

بازار سهام ایالات متحده کاهش یافت و به تصحیح قلمرو شنبه در میان مداوم نگرانی در مورد کوروناویروس حتی رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد تلاش ها برای مبارزه با شیوع.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 431.59 امتیاز برای باز کردن در 26,526.00 مارک یک 10.2 درصد کاهش از 52 هفته بالا رسیده در اوایل این ماه. یک اصلاح بازار تعریف شده است که حداقل 10 درصد کاهش از های اخیر اوج.

شاخص Nasdaq composite نیز کاهش یافته است که در زیر آستانه — آن کاهش یافت 236.74 امتیاز در را باز کنید برای شروع در 8,744.03 بعد از ما مقامات بهداشت گفت: تعداد تایید ویروس موارد در اینجا افزایش یافته بود به 60 — از جمله یکی در کالیفرنیا که ممکن است قرارداد در داخل کشور.

S&P 500 نیز ادامه اخیر آن جست و خیز کردن اما نه کاملا وارد یک اصلاح زمانی که بازار باز سقوط 1.7 درصد برای شروع در 3,062.54.

مغلوب ساختن پیشی جستن tapped معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز چهارشنبه به رهبری آمریکا تلاش ها برای مهار ویروس که او گفت: شمار “بسیار کم” خطر ابتلا به آمریکایی ها است. اما مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: انتظار می رود این بیماری به گسترش در درون ما.

سرمایه گذاران به نظر می رسد همچنان خود را با عجله به پناهگاه های امن پنجشنبه قیمت طلا پریدن از 0.6 درصد به $1,649 در هر اونس است. بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری آمریکا اوراق قرضه که قطره زمانی که قیمت افزایش کاهش یافت و به 1.267 درصد ضرب و شتم روزانه و پایین تنظیم اوایل این هفته.

“پناهگاه امن ارز انجام می دهند بسیار خوب و طلا است رفتن بالاتر و مگر اینکه ما شاهد یک رکود در coronavirus موارد در خارج از چین ریسک پذیری خود ادامه خواهد داد به تضعیف شود” پیتر Kinsella, جهانی, رئیس, فارکس استراتژی در لندن-بر اساس UBP گفت: عصر ایران.

سهام فروش همچنین ادامه داد: در اروپا و آسیا به عنوان رهبران خارجی صدا زنگ هشدار در مورد این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 گسترش بیشتر خارج از چین که در آن اپیدمی نشات گرفته است.

ضرر و زیان به بزرگی 2.5 درصد ناودان شاخص CAC 40 در فرانسه که در آن رئیس جمهور امانوئل پاکسازی روز پنجشنبه گفت که یک بیماری همه گیر شد “در راه است.” لندن FTSE 100 index سقوط تا آنجا که 2.7 درصد در حالی که در آلمان داخ کاهش 2.6 درصد و پس از این کشور وزیر بهداشت هشدار داد از شروع یک بیماری همه گیر وجود دارد چهارشنبه.

در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن شاخص و Kospi در کره جنوبی کاهش یافت و 2.1 درصد و 1 درصد به ترتيب در میان نگرانی در مورد گسترش coronavirus در آن کشور است. اما چینی بازار نشان داد که نشانه هایی از بهبود با شانگهای کامپوزیت نوردی 0.1 درصد و هنگ کنگ در بازار افزایش 0.3 درصد است.

گسترش این ویروس به نگرانی در مورد شیوع بیماری و آسیب رساندن به رشد جهانی. سابق فدرال رزرو صندلی “جانت یلن” گزارش شنبه هشدار داد که شیوع بیماری می تواند رانندگی ما را به رکود است.

“اگر آن را نمی کند ضربه قابل توجهی در ایالات متحده آمریکا که کمتر به احتمال زیاد” یلن گفت: در یک رویداد در میشیگان با توجه به خبری بلومبرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im