بازار سهام تظاهرات برای سوم راست بعد با وجود گریم شغل گزارش

سهام ایالات متحده رشد پیدا کردند و برای یک سوم راست روز پنج شنبه با وجود گریم, گزارش دولت نشان coronavirus همه گیر قرار داده است میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

میانگین صنعتی داو جونز شروع به پریدن کرد تا آنجا که 639.85 امتیاز یا 3 درصد در اوایل معاملات حتی پس از انتشار گزارش وزارت کار گفت: بیش از 3.2 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در هفته گذشته.

S&P 500 و Nasdaq Composite نیز با صعود حدود 2.8 و 2.5 درصد به ترتيب ساختمان سود از شنبه و یکشنبه سوخت با خوش بینی در مورد کنگره عبور از 2 تریلیون دلار بسته محرک مالی برای رسیدگی به این ویروس در بحران است.

در حالی که هفتگی مدعیان گزارش شکسته رکورد قبلی از 695,000 بیکاری برنامه های کاربردی در یک هفته تنها مجموعه در سال 1982 آن را به عنوان بد به عنوان برخی از کارشناسان می ترسید. بنا به گزارش سیتی گروپ پیش بینی کرد 4 میلیون ادعا می کند در حالی که اقتصاددانان مورد بررسی رویترز تا حد زیادی انتظار می رود 1 میلیون.

پنج شنبه گزارش “تایید ترس” که سوار, وحشیانه, فروش در وال استریت در هفته های اخیر اما سرمایه گذاران در حال حاضر سنجاق امید خود را به محرک لایحه که با هدف حمایت از کارگران و تقویت اقتصاد با توجه به کریس Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر مستقل مشاور داد.

“متاسفانه بحران بهداشت و هنوز هم باقی می ماند یک مشکل بزرگ است و ما نیاز به هواکش به بیمارستان که به آنها نیاز دارید بیشتر” Zaccarelli گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>