عزیز جان: بیا مردم!

دوباره بهانه ای برای حزب دموکرات و شهردار, شرکت ها و صندوق های تامینی برای به دست آوردن سود. یکی دیگر از راه های پایین آوردن POTUS.

این جدید آسیایی ویروس coronavirus است بهانه ای برای ایجاد علت و معلول است. وجود دارد هیچ دلیلی برای این بازار به افت بنابراین بسیاری از امتیاز در هفته گذشته.

بله, وجود دارد برخی از شرکت های بزرگ و شرکت های هواپیمایی که در مقابله با چین است. اما سهام دیگر نباید به عنوان تحت تاثیر قرار به عنوان نشان داده شده است. در اینجا دوباره ساختگی سود سود که ما کارگران و ما 401(k)s رنج می برند و دست از کسب و کار شرکت.

چرا شما در این مورد نوشتن و افشای بیشتر از “خبر جعلی.” بله ما باید نگران برای بقیه جهان, اما چین خطا که ناشی از مشکل است. دوست من گفت: این یکی دیگر از بهانه لذا استفاده خواهد کرد در برابر POUTS. C. R.

عزیز C. R.: وای! من واقعا نمی دانم چی بگم یا از کجا شروع به.

در وهله اول بازار سهام به سختی budged در اخبار است که هزاران نفر از مردم در چین در حال آلوده با کروناویروس و حداقل 15 نفر در آمریکا از زمان من نوشتن — همچنین باید این اشکال.

چین یک بازار بزرگ برای ما کالا و بازار سهام امیدوار بود این بود که به بزرگتر. نه تنها که بسیاری از شرکت ها یا محصولات در چین و دیگر کشورهای شرق دور است که تحت تاثیر این بیماری جدید و یا مواد اولیه و قطعات از مناطق آسیب دیده.

بنابراین بازار سهام باید نگران.

باید آن را خیلی بیشتر نگران از آن است. و آن را ممکن است زمان این نامه باعث می شود آن را به روزنامه.

به عنوان این که برخی از راه به رئیس جمهور تهمت — POTUS شما نشان می دهد این بیماری در حال گسترش در هدف است ؟ من فکر نمی کنم شما هستند اما اگر طوری است که فقط ساده احمق. من فکر می کنم شما باید به خرید یکی از این ماسک است. سالم ماندن.

اگر شما نشان می دهد مردم نوشتن در مورد آن در حال گسترش “خبر جعلی” — که به اعتقاد من نقطه خود را — پس از آن که آن نیز راه کردن علامت.

این یک رویداد خبری مانند بسیاری دیگر که اتفاق می افتد در هر ریاست جمهوری. شما و 401(k) هستند فقط باید به مقابله با آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی