بازار سهام طول می کشد شیرجه به عنوان وحشتناک شغل گزارش غرق در

بازارهای سهام ایالات متحده در سقوط یکشنبه پس از یک ماهانه شغل گزارش داد وال استریت بیشتر اثبات چقدر سخت coronavirus همه گیر است ضربه به اقتصاد است.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است -360.91 امتیاز یا 1.7 درصد به 21,052.53 بعد از فدرال’ مارس شغل گزارش گفت: ما اقتصاد از دست 701,000 شغل در ماه گذشته, در آوردن ملت و نه سال استخدام رگه به یک پایان ناگهانی.

S&P 500 و Nasdaq هر 1.5 درصد از این گزارش که حساب نمی کند به صورت گسترده ویروس های مربوط به کار زیان دیده در پایان ماه.

وال استریت شده است نیروبخش برای coronavirus بحران به روده بازار کار به عنوان مستند اقدامات که باید توقیف رستوران ها و کافه ها و نابود سفر هوایی به طور موثر مسدود اقتصاد ایالات متحده.

اما بزرگ تر از حد انتظار کار ضرر و زیان گزارش روز شنبه نیز مطرح شده سوال در مورد چگونه همه چیز بدتر می کنید و چه مدت بهبود خواهد شد ،

“ما می دانیم که آن را بد گفت:” اریک مارشال مدیر تحقیقات در هاجز مدیریت سرمایه. “اما آنچه ما نمی دانیم که چه مدت آن را برای رفتن به گذشته و من فکر می کنم این احتمال وجود دارد که بازار را بهبود کندتر از آنچه در آن زمان به پایین”است.

بازار سهام سقوط قیمت نفت همچنان به افزایش در امید به پایان دادن به جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی است. کسانی که امیدوار است موجب یک شنبه تظاهرات در وال استریت به عنوان سرمایه گذاران شانه ای بالا انداخت رکورد دیگر افزایش نرخ بیکاری ناشی از این ویروس در بحران است.

خام وست تگزاس اینترمدیت آتی شد تا 10 درصد امروز در $27.75, ساختمان, در روز پنج شنبه داشت زیر رئيس جمهور تهمت را صدای جیر جیر که دو کشور موافق کاهش تولید به میزان 15 میلیون بشکه.

اما این وضعیت همچنان مایع جلوتر از برنامه ریزی دوشنبه در نشست سازمان کشورهای صادر کننده نفت و متحدان آن است.

که و ادامه نگرانی ها در مورد کوروناویروس به احتمال زیاد ساخت سرمایه گذاران با احتیاط از برگزاری بر روی سهام در پایان هفته با توجه به کوئینسی Krosby رئیس استراتژیست بازار در مشخصاتش مالی.

“شما ممکن است یک معامله گر گفت:” من نمی خواهم برای رفتن طولانی بیش از آخر هفته به دلیل این عناوین می تواند آن را به نوبه خود در اطراف با نظرات و شایعات و پچ پچ,'” Krosby گفت.

هر سه عمده شاخص های سهام ایالات متحده ارسال شده ضرر و زیان برای این هفته است. داو خاموش بود نزدیک به 600 امتیاز برای این هفته از طریق روز جمعه در حالی که S&P پایین بود 2 درصد و نزدک بود 1.7 درصد است.

بازار می تواند به نزول بیشتر به عنوان سرمایه گذاران دست و پنجه نرم کردن با هنوز هم در حال تکامل همه گیر و آن اثرات مخربی بر اقتصاد ،

“مارس به احتمال زیاد حتی سخت تر از ماه مارس در هر جبهه” براد McMillan, مدیر ارشد مدیر سرمایه گذاری به صورت مشترک المنافع مالی شبکه نوشت: در یک شنبه تفسیر. “این بیماری همه گیر را حفظ خواهد کرد, پخش كردن, اقتصادی آسیب خواهد رسید و حتی سخت تر و بازار را حفظ خواهد کرد در واکنش به آن آسیب برساند. این ممکن است سخت ترین ماه از این بحران است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>