تجمع سهام محو به عنوان سرمایه گذاران آماده به صورت اضطراری ملی

روز جمعه صبح زود سهام رالی شروع به شکست توسط, بعد از ظهر به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس ادامه داد: به وزن در وال استریت و سرمایه گذاران آماده برای رئیس جمهور تهمت به اعلام اورژانس ملی.

میانگین صنعتی داو جونز مشخصی آنجا که 1,339.38 امتیاز و یا 6.3 درصد در اوایل معاملات. اما این مقایسه بیشتر از دستاوردهای ظهر به سرمایه گذاران آماده برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن 3 بعد از ظهر در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus.

آبی تراشه شاخص کاهش یافته است به عنوان کم به عنوان 21,285.91 11:49 am — افزایش کمتر از 0.4 درصد قبل از تیک تاک به بالا و دوباره میان انتظارات که ملی-وضعیت اضطراری رایگان خواهد تا کمک های مالی برای مبارزه با ویروس.

داو به تازگی اضافه شده 544.55 امتیاز افزایش از 3 درصد در 21,845.17.

S&P 500 و Nasdaq composite با هر یک شروع به پریدن کرد بیش از 6 درصد برای شروع روز است اما به تازگی فقط 2.6 و 2.4 درصد به ترتيب در میان ادامه داد: نگرانی دولت فدرال طرح برای کار با دولت های محلی حاوی ویروس است.

“من فکر می کنم آنچه ما نیاز داریم کسی به ما را آرام بود و ما پدر و مادر به ما بگویید it’s gonna be OK” گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Leuthold ،

روز جمعه آشوب به دنبال بازار ایالات متحده بدترین فروش از سال 1987 به عنوان S&P کاهش یافته است به خرس خاک برای اولین بار در نزدیک به 11 سال است. داو در حال حاضر عبور است که آستانه تعریف شده به عنوان یک کاهش 20 درصد از بالا اخیر — روز چهارشنبه و سقوط یکی دیگر از 10 درصد یا 2,352.6 امتیاز پنج شنبه به عنوان سرمایه گذاران clamored برای یک محرک های مالی به آدرس coronavirus شیوع اقتصادی تاثیر است.

سهام کاهش یافت و نگرانی که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus محرک برنامه مشخص در یک سخنرانی پنج شنبه شب بیان شد فاقد جزئیات و تضمین آن خواهد بود به تصویب در کنگره است.

یک معامله گر سهام در کف در بازار بورس نیویورک.خبرگزاری گتی ایماژ

سهام پرید جمعه پس از وزیر خزانه داری استیون Mnuchin CNBC گفت که کاخ سفید و کنگره بودند “بسیار نزدیک” به یک معامله.

قانونگذاران دموکرات نیز می گویند آنها انتظار دارند مجلس به تصویب یک لایحه محرک روز جمعه اما باید گفت: نه چه آن را شامل خواهد شد.

“من فکر می کنم بسته به این است که در واقع آماده” گفت: Rep. جیم مک گاورن (D-جرم.)

سرمایه گذاران شروع به تنظیم به این واقعیت است که این بیماری همه گیر کوروناویروس را کاهش, اقتصاد, اما آنها هنوز هم از جان گذشته برای ثبات در بازار به تازگی تحت سلطه ترس تحلیلگران گفت.

“گزاف گویی نیست خریداران در آینده در droves چیدن توافقات گفت:”اریک مارشال مدیر تحقیقات در هاجز مدیریت سرمایه. “من فکر می کنم آن است که فقط یک خستگی از فروش.”

آن باقی مانده است دیده شود که آیا بازار به پایان خواهد رسید و روز در سبز و چگونه سرمایه گذاران واکنش نشان می دهند به هر بسته محرک است نورد از. فدرال رزرو برنامه ریزی برای تزریق 1.5 تریلیون دلار در کوتاه مدت کمک های مالی به بازارهای مالی موفق به توقف شنبه را تار و مار.

“آنچه در وال استریت می خواهد برای دیدن حزبی همکاری در یک زمان بحران” مارشال گفت. “اگر خیابان اصلی و وال استریت دیدن ما عملکرد دولت — حتی اگر آنها را به اشتباه تصمیم گیری در چه نوع از محرک های مالی برای انجام — فقط برای دیدن آنها را از انجام کاری را به مردم اعتماد به نفس.”

گزارش اضافی توسط سیاه پوست Bowden

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>