معاملات سهام متوقف و دوباره به عنوان تغذیه کاهش موفق به توقف بازار غوطه

سهام ایالات متحده به شدت کاهش یافت و به اندازه کافی دوشنبه به توقف تجارت برای سومین بار در شش جلسه فدرال رزرو آخرین نرخ بهره کات موفق به سرکوب وال استریت رو به رشد coronavirus نگرانی.

S&P 500 فرو 8.1 درصد در زنگ باز به 2,490 فتح.47 تحریک به اصطلاح circuit-breaker که توقف معاملات برای 15 دقیقه پس از 7 درصد افت. معیار و شاخص تمدید ضرر و زیان خود را پس از معاملات از سر گرفته شد, سقوط تا آنجا که 11.4 درصد به معاملات روزانه کم از 2,401 دفاع کند گرفته شد.57.

میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافته است 2,250.46 امتیاز و یا 9.7 درصد قبل از معاملات متوقف شد و از دست داد تا آنجا که 2,798.52 یا 12 درصد زمانی که بازار بازگشایی شد. شاخص Nasdaq composite با فرو 6.1 درصد قبل از توقف و تضعیف آنجا که 11.7 درصد و پس از آن.

عظیم قطره آمد و پس از تغذیه کاهش نرخ بهره خود را به نزدیک صفر در روز یکشنبه و متعهد به خرید حداقل 700 میلیارد دلار در خزانه و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار — حرکت می کند که نشان می دهد بانک مرکزی است که فرح برای رکود است.

“بازار سهام همچنان به تلاش و قیمت در چه مقدار از کاهش در هزینه های مصرف کننده و فعالیت های اقتصادی ما به احتمال زیاد برای دیدن و برای چه مدت است که در گذشته” گفت: Chris Zaccarelli مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر مستقل مشاور داد.

از فروش آغاز شده و چه چیزی به احتمال زیاد یک هفته دیگر از فرار معاملاتی در بازار سهام. داو ارسال شده بزرگترین-همیشه نقطه به دست آورید اما نه قبل از سقوط 20 درصد از آن بالا اخیر به خرس-بازار خاک در یک هفته که دیدم معاملاتی متوقف ،

یکشنبه مشخص فدرال ریزرو دوم اضطراری کاهش نرخ در این ماه با هدف در حد اثرات اقتصادی از coronavirus همه گیر که باعث شده است مقامات در اطراف ما به شاتر رستوران ها و میله های زندان بان بزرگ و مجامع عمومی و ترغیب مردم به ماندن در داخل به عنوان آنجا که ممکن است. کسانی که اقدامات شدید افزایش نگرانی ها در مورد اخراج و کاهش در هزینه های مصرف کننده.

اقتصاد نیست یک علم است و اگر عمومی متوقف می شود و هزینه پس از آن اقتصاد را به رکود و رک و پوست کنده بازار را شیب دار ضرر و زیان می گویند در آن روز نه فقط آینده آن است که در حال حاضر” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در یک جمعه توجه داشته باشید.

وال استریت است که هنوز هم در حال انتظار برای یک بسته محرک مالی برای دریافت از طریق کنگره در حال حاضر که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده اضطراری ملی را برای فعال کردن دولت فدرال به مبارزه با شیوع بیماری است. مجلس نمایندگان و کاخ سفید توافق رسیده است جمعه به صورت یک لایحه که شامل رایگان coronavirus تست و بودجه برای پرداخت مرخصی استعلاجی اما در انتظار یک رای در مجلس سنا.

فدرال ریزرو حرکت “منعکس کننده این دیدگاه است که یک رکود مجازی غیر قابل اجتناب” گفت: Curt طولانی اقتصاددان ارشد و معاون پژوهشی انجمن ملی فدرال-بیمه های اعتباری. “با چنین جامع بسته محرک همه چشم ها در حال حاضر به نوبه خود به کنگره برای سال مالی پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>