معاملات سهام متوقف به عنوان بازارهای غوطه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus ممنوعیت سفر

سهام ایالات متحده کاهش یافت و به اندازه کافی سریع دوشنبه به توقف تجارت برای دومین بار در یک هفته پس از رئیس جمهور تهمت تلاش به آدرس coronavirus شیوع بیشتر دست پاچه بازارهای جهانی به جای از بین بردن آنها.

S&P 500 با سقوط 7 درصد در عرض چند دقیقه باز زنگ راه اندازی یک بورس نیویورک “circuit-breaker” که در گذشته بود. ی روز دوشنبه است. افت قرار دادن شاخص در بازار خرس — آن را متوقف تجارت در 2,549 فتح.05 امتیاز 24.8 درصد از 52 هفته بالا رسیده در ماه گذشته.

میانگین صنعتی داو جونز فرو برد تا آنجا که 1,696.31 امتیاز و یا 7.2 درصد در اوایل معاملات قرار دادن رنگ آبی تراشه شاخص عمیق تر در بازار خرس خاک پس از مغلوب ساختن پیشی جستن چهارشنبه شب حرکت به شدت محدود کردن سفر از قاره اروپا است.

زمانی که هر دو شاخص از سر گرفته شد معاملات 15 دقیقه بعد از S&P در ادامه به اسلاید به تازگی خاموش 7.2 درصد در 2,544.97. داو همچنین ادامه داد: به شاقول و به تازگی پایین 1,890.15 امتیاز و 8 درصد در 21,663.07.

“ما محدود کردن ورود برای اتباع خارجی از اروپا و دارای پتانسیل برای ایجاد جهانی دیگر افسردگی دوباره حتی اگر آن را به دلایلی که به دنبال جلوگیری از گسترش coronavirus” کریس Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک نوشت: در یک توجه داشته باشید.

“فعالیت های کسب و کار در حال رفتن به ضربه زدن به ترمز در سراسر جهان و بازارهای سهام در سراسر جهان در حال سقوط آزاد به عنوان گسترش این کشنده ویروس همه گیر پتانسیل آهسته اقتصاد جهانی به خزیدن.”

بازار اصلی غذای آماده از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی بود 30 روز ممنوعیت بسیار سفر از بیشتر از اروپا, که بیشتر افزایش می دهد چشم انداز رکود اقتصادی در سراسر جهان. اما رئیس جمهور موفق به ارائه بتن اقدامات تسهیلی پولی که وال استریت شده است نگرانی در انتظار و یا تلاش برای بهبود coronavirus تست در ایالات متحده است.

“رئیس جمهور تهمت سخنرانی بود قابل توجه برای آنچه در آن نمی باشد بلکه [از] آنچه در آن بود” OANDA ارشد ارز تحلیلگر جفری هالی نوشت: در یک تفسیر.

قطره در وال استریت به دنبال تند بازار ضرر و زیان در اروپا که در آن مقامات صریحتر انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر پنج شنبه. لندن FTSE 100 index فرو برد تا آنجا که 7.4 درصد در حالی که در آلمان داخ شاهد از دست دادن به عنوان بزرگ به عنوان 8.5 درصد و پاریس CAC 40 سقوط تا آنجا که 8.6 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>