سهام صعود به عنوان قیمت نفت شاقول اجتماعی فاصله گسترش

سهام ایالات متحده افزایش یافت دوشنبه پس از رئیس جمهور تهمت تمدید دولت اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30 با سرمایه گذاران در ادامه به ارزیابی عواقب بی امان گسترش coronavirus.

میانگین صنعتی داو جونز افزایش یافت تا آنجا که 532.35 امتیاز یا 2.4 درصد با ظهر در حالی که S&P 500 و Nasdaq Composite با افزایش به اندازه 2.5 و 2.9 درصد بود.

روز دوشنبه دستاوردهای مشخص ارتجاعی از جمعه فروش است که در آن داو ریختن بیش از 900 امتیاز با وجود تهمت امضای 2 تریلیون دلار بسته محرک کنگره تصویب به بلانت ویروس اقتصادی تاثیر است. عظیم محرک مقابله با این وجود کمک های آبی تراشه شاخص کرد تا 2,462.80 امتیاز یا 12.8 درصد آن بهترین هفتگی به دست آوردن پس از سال 1938.

“سرفصل همچنان زشت اما شما همچنین می توانید یک حس در هفته گذشته بود که یک تغییر ساختاری در شرایط شاید یک نقطه عطف” گفت: Michael Cuggino, رئيس جمهور و مدیر نمونه کارها در دائم سبد خانواده از بودجه. “وجود دارد رفتن به خبر بد جلوتر اما همه می داند که.”

کارشناسان هشدار می دهند وال استریت به زودی ریختن هر گونه حس رهایی که اقدامات محرک اقتصادی ارائه کرده اند که تعدادی از ویروس موارد همچنان به صعود در ایالات متحده و جاهای دیگر.

“در حالی که آنها ممکن است نرم کردن ضربه از هر رکود آنها ایستاده هیچ شانسی برای جلوگیری از آن در دسترس نباشد و یک رکود اقتصادی جهانی در راه است” کریگ Erlam ارشد ارز تحلیلگر در OANDA نوشت: در یک تفسیر. “امید است هر چند که این اقدامات را به اطمینان حاصل شود آن را به عنوان کوتاه که ممکن است و شاید حتی توربو شارژ بازیابی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه حرکت برای حفظ coronavirus اقدامات کاهش مجدد سوال در مورد زمانی که اقتصاد ایالات متحده خواهد حرکت دوباره در میان همه گیر است که به کشته شدن بیش از 2500 نفر در کشور است. فدرال گزارش داد تعداد رکورد بارگیری در این هفته تعداد مدعیان بیکاری در هفته گذشته به عنوان بسیاری از ایالات و همه اما ضروری کسب و کار ،

اما کارشناسان می گویند سرمایه گذاران به احتمال زیاد پیش بینی پسوند حتی اگر تهمت بود گفت: او می خواست این کشور برای کسب و کار باز دوباره با عید پاک در مارس 12. مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد که آخرین مهلت بود “فقط یک آرمان است.”

“من فکر نمی کنم بازار شد قیمت گذاری در برگشت به حالت عادی اواسط ماه آوریل گفت:” اریک مارشال مدیر تحقیقات در هاجز مدیریت سرمایه. “در غیر این صورت سهام خواهد بود تا مقدار زیادی بیشتر در هفته گذشته از آنها.”

وال استریت همچنین به نظر می رسد به برخی از تشویق شنبه از پیشرفت در جستجو برای یک coronavirus واکسن.

Johnson & Johnson روز دوشنبه گفت که قصد دارد برای شروع تست بالقوه آن واکسن در انسان سپتامبر و علوم جلعاد در روز شنبه گفت: این امر گسترش دسترسی به جدید خود را با داروهای ضد ویروسی است که ممکن است کمک به درمان این بیماری است. Johnson & Johnson سهام شروع به پریدن کرد تا آنجا که 7.5 درصد دوشنبه در حالی که جلعاد رز آنجا که 4.8 درصد است.

“اگر شما مسائل مربوط به سلامت تحت کنترل من فکر می کنم که قراره یک راه طولانی به سوی کاهش بازارهای, و این یک گام مثبت اگر برخی از کسانی که واکسیناسیون طرح آمده است به ثمر” Cuggino گفت.

افزایش سهام همراه بود شیب کاهش قیمت نفت که کاهش یافت با تشکر از تقاضای کم با توجه به کروناویروس بحران و جنگ قیمت بین عربستان سعودی و روسیه است.

قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافت و به زیر 20 دلار در هر بشکه برای نخستین بار در حدود دو دهه و به 5.6 درصد در $20.29 از 11:48 صبح قیمت نفت خام برنت به تازگی خاموش 13.1 درصد در $21.66 در هر بشکه رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>