سهام سقوط دوباره پس از داو 1000 نقطه قطره در coronavirus نگرانی

بازارهای سهام ایالات متحده در ادامه عظیم فروش جمعه به عنوان یک معیار بازده اوراق قرضه تضعیف به یک رکورد کم نگرانی در مورد رشد شیوع کروناویروس.

عمده شاخص های سهام ایالات متحده موفق به حفظ یک کمی ارتجاعی پس از افتتاح بل. میانگین صنعتی داو جونز — که دچار بدترین حالت آن تنها-روز افت در دو سال روز دوشنبه کاهش یافته است تا آنجا که 313.96 امتیاز یا 1.1 درصد به 27,646.84 پس از بالا رفتن از 0.6 درصد در باز کردن.

شاخص S&p500 نیز 0.6 درصد در اوایل معاملات اما بعد از غرق 1.2 درصد و یا 39.06 امتیاز به پایین از 3,186.83 پس از پاک کردن آن سود برای سال در روز دوشنبه.

شاخص Nasdaq composite نیز سقوط نزدیک به 1.2 درصد ریختن 109.21 اشاره به آمار پایین از 9,112.07 زیر 1 درصد پرش پس از باز کردن.

و ما بازده اوراق قرضه خزانه داری در ادامه به سقوط نشان می دهد سرمایه گذاران هنوز هم در حال اجرا به پناهگاه های امن در میان ادامه داد: نگرانی در مورد گسترش شیوع کروناویروس که به کشته شدن بیش از 2700 نفر در سراسر جهان.

بازدهی اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید تضعیف بیش از 5 واحد به پایین ترین سطح از 1.32 درصد عبور قبلی روزانه کم از 1.325 درصد مجموعه در ماه جولای سال 2016.

30 سال عملکرد خزانه داری بود که به تازگی در مورد 3.3 اساس امتیاز در 1.804 درصد پس از هدف قرار دادن یک رکورد جدید کم دوشنبه.

ادامه افت بازده اوراق قرضه است که سوخت رسانی به فروش در بازار سهام علاوه بر سرمایه گذاران ادامه داد: اضطراب در مورد کروناویروس گفت: جیم Paulsen رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در مینیاپولیس-بر اساس Leuthold ،

“ما بسیار خوب حالت وحشت در حال حاضر” Paulsen گفت. “ما در حال مرتب کردن بر اساس از extrapolating به بدترین حالت همه گیر ترس است.”

شاخص بورس ادامه داد: برای صعود در هفته گذشته قبل از گزارش بیش از آخر هفته که coronavirus بحران بدتر شد در کشورهایی مانند کره جنوبی و ایتالیا و ایران. سازمان بهداشت جهانی کشور خواست روز سه شنبه به آماده دفاع خود را در برابر این ویروس گفت: “به معنای واقعی کلمه در درب ضربه توسط است.”

نگرانی ادامه در مورد شیوع بیماری با وجود برخی از قوی شرکت ها گزارش های درآمدی ظاهر می شود برای بلند کردن معامله گران’ ارواح در اوایل روز است.

Home Depot سهام شروع به پریدن کرد به اندازه 3 درصد به $246.97 پس از باز پس از داو عضو سخت افزار های زنجیره ای ضرب و شتم سود و فروش تخمین می زند.

و کامپیوتر های غول پیکر, HP, S&P 500 شرکت دیدم سهام افزایش 7.3 درصد به بالا از $23.85 پس از این شرکت اعلام کرد هزینه-برش تلاش و سهام بیع متقابل آن را به عنوان مبارزه با 35 میلیارد دلار تصاحب پیشنهاد از رقیب زیراکس.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>